Views Navigation

Udalosť Navigácie Zobrazení

Dnes
Celý deň

ŽENA: sila milenky

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

Milá žena, pozývame Ťa na seminár ŽENA: sila milenky z cyklu seminárov posvätného ženstva KŇAŽKY IRIJE, ktoré sprevádza Nika Laňková. Budeme rozvíjať a uzdravovať archetyp milenky v nás. Ako sa vyživiť zvnútra, ako sa odovzdať životu a stať sa mu milenkou? Čakajú nás taoistické i tantrické techniky na liečenie a harmonizáciu ženského lona. Prepustíme pocity hanby či viny z nášho tela a zvedomíme si dary posvätnej sexuality.

v texte

Pravda vs. Manipulácia – ZRUŠENÉ

Chata ALANDA Hrabovo 1, Ružomberok

Pravda je veľmi silné slovo. A skrýva sa za ním naozaj veľa - myšlienka za ktorou sa naozaj oplatí stáť. Koľko takých vyjadrení máme denne? A ako rešpektovať pravdu, ktorú hovoria iné ústa ako moje? Porozumieme ako si vyberať z informácií a všetkých právd sveta. Tým budeme vidieť aj naše vzťahy v jasnejšom svetle.

105€ + v texte
Pokračujúce

Cesta vedomého muža – Láska – Vzťahy

Prameň Života Cinobaňa, Cinobaňa

LÁSKA - VZŤAHY Cesta vedomého muža Žijeme vo vzťahovom svete a či sme muži alebo ženy stretávame sa a rozvíjame najmä cez

220€

Vedomé Telo – Cez Vrstvy Tela – ZRUŠENÉ

Zen Flow Studio Račianske mýto 10990/1C, Bratislava

Témou májovej dielne je Cez Vrstvy Tela. Zanoríme sa do vrstiev nášho tela, zvedomíme si ich a potom ich vezmeme do pohybu, do kontaktu a do dialógu, kde si zažijeme každú z nich. Prepojíme sa cez kožu, hmotu a kosti. Koža nás naučí citlivosti vnímania, hmota nám odovzdá svoju kvalitu mäkkosti a tekutosti a kosti nám dovolia prežiť si ukotvenie a lietanie zároveň.

44€