Views Navigation

Udalosť Navigácie Zobrazení

Vedomý Muž – Sloboda

Sloboda – skutočná kvalita muža, ktorá potrebuje voľne dýchať a zároveň kráčať životom po boku s ním. Výzvy, ktoré muži vo svojich životoch zažívajú sú pre nich cennými skúsenosťami k slobode ducha. Dostávajú sa za hranice vlastných obmedzení a kráčajú tak vpred silnejší a sebavedomejší. Akékoľvek zlyhanie je cestou k pochopeniu a následnej náprave nesprávnych rozhodnutí. Počas víkendu spolu zažijeme, rôzne techniky a zážitky, ktoré pomôžu k prehĺbeniu vnútornej slobody . Zodpovieme si na rôzne otázky a pochopíme podstatu slobody.

199€

Rozvážne vzťahy v dobe krízy – pravidelný poradenský kruh

Online - ZOOM (2) Link dostanete od organizátora emailom

Sme svedkami rozpadu vzťahov v priamom prenose. Ukazovanie prstom jeden na druhého. Pocity bezradnosti, strachu a vytláčania z kolektívu. Nie si v tom sám/sama. Okolo teba je celá komunita ľudí, ktorí prežívajú podobné pocity. Preto sme vytvorili tento pravidelný poradenský kruh, kde koučovacím spôsobom dostanete návody, ako von z vlastného chaosu, emócii a strachu.

21€

Od PREPADU k ROZVAHE alebo stúpanie citovým bludným vírom

Online - ZOOM Link dostanete od organizátora emailom

Rozbiehame pravidelné stretnutia Žijem Védy, pre pomoc s vašimi domácimi úlohami, na podporu použitia náuky v každodennej praxi, alebo pre vašu potrebu byť v kontakte s náukami častejšie ako raz za mesiac.

30€

Vianočný darček – poukážka

Potešte vašich blízkych Vianočnou darčekovou poukážkou Univerzity vedomého života. Poukážku môžete zakúpiť v hodnote od 25 €.

VOLITEĽNÁ HODNOTA

Štyri pôrody ľudskej duše

Prečo občas konám tak naivne „nezrelo“ ako nejaké sprosté decko? Prečo si opakovanie do života priťahujem partnera/ku, ktorý/á sa nevie odpútať od mamičky alebo otecka? Dokedy mi bude do života alebo čo i len vzťahu zasahovať môj rodič alebo svokor/a? Prečo ma moja vlastná rodina obmedzuje v slobodnom rozvoji? Čím to je, že sa ku mne moji rodičia často správajú ako k sopľavému decku? Uff, už sa nemôžem dívať na to, ako sa moje dospelé dieťa trápi so životom! Čo mám spraviť aby som sa už konečne osamostatnil a mohol si slobodne robiť to, čo JA pokladám za dôležité?

63€

AKAŠA – z cyklu Škola živlovej mágie

Na tento seminár je potrebné sa prihlásiť cez registračný formulár na konci stránky.  Rozprávka o stvorení sveta

122€