Kurz Liečenie včelodarmi

Stratégia prežitia včelstva je tak unikátna a jedinečná, že podnietila vznik samostatného liečebného odboru nazvaného APITERAPIA  – po slovensky – liečenie včelími produktmi. Vo svojej jedinečnosti spája do jedného funkčného celku jedinečnosť včiel s aromaterapiou, fytoterapiou, vibračno-frekvenčnou  terapiou, termoterapiou a ionoterapiou.

Výsledok? Tieto Tvory prežívajú na tejto planéte už viac ako 100 miliónov rokov  a teda sú staršie, než čokoľvek, čo poznáme.

Odborná škola Liečenie včelodarmi ponúka základnú náuku o včelách, ich živote, produktoch. Budeme sa stretávať približne raz za mesiac a výuka bude prebiehať v útulnom domácom prostredí lektorov. Je to vzácna príležitosť zažiť ozajstné autentické prostredie, kde sa žije v harmónii s včelami a prírodou.

Preberané okruhy

  • Tajomstvá a mágia včiel
  • Včelí vosk  a propolis
  • Med a peľ
  • Včelí jed, materská kašička a energetické pole včiel
  • Základy včelárenia

Jozef Gandžala

V rámci univerzity propagujem včelárstvo a jeho možnosti ozdravenia ľudského tela i mysle pomocou včelích produktov. Včielky nie sú zvieratá, sú to Tvorovia a Tvorcovia. Ich filozofia, činnosť a prínos  je v prírode unikátny – títo Tvorovia pomáhajú žiť iným!

Pozývam teda všetkých do nepoznaných priestorov úľa, kde každý má svoju hodnotu. Je načase dozvedieť sa, ako to vlastne v „ňom“ funguje a prečo je to tak :o)

Aktuálne termíny