Čaropriestor Kremnica

1. Udalosti
  2. Miesto konania
  3. Čaropriestor Kremnica
Udalosti at this miesto udalosti

Chutnozdravé varenie (aj) pre lenivých, či zaneprázdnených

Čaropriestor Kremnica Veternícka, Kremnica, Slovenská republika

V Čaropriestore sa dejú veci nevídané. Rozmaznáva sa bruško, duša aj telo. Chcete to zažiť? Príďte na Víkendovku v Čaropriestore a ochutnajte všetko, čo sa Vám zažiada :)

77€ (viac info v texte)

Jeseň na tanieri – Kurz chutnozdravého varenia s Ľubkou

Čaropriestor Kremnica Veternícka, Kremnica, Slovenská republika

Ak sa rozhodneme pre zmenu v živote – napríklad aj pomocou zmeny jedálnička, často sa stáva, že nevieme, ako na to, alebo ako začať. Pretože najlepší spôsob, ako začať, je ZAČAŤ, ponúkam Vám “rýchlokurz chutnozdravého varenia”. Prostredníctvom improvizácie so strukovinou, obilninou a zeleninou si ukážeme základné spôsoby prípravy jednoduchých pokrmov. S pomocou prírodných ochucovadiel si vytvoríme viacero možností, ako ulahodiť (aj mlsným) jazýčkom.

69€