Expanduj, alebo stresuj

Pozývame Ťa na online výuku, ktorá môže výrazne zľahčiť tvoj život.
Budeme s Tebou zdieľať kľúče k zvládaniu stresu!
Drahí priatelia, študenti.
Pozývame Vás na zaujímavú tvorivú dielňu, kde sa spolu s našim lektorom a učiteľom naučíte efektívne pracovať s touto energiou.
Čo je to stres?
Je zmršťujúca sila, spôsobujúca tlak, tenziu, ktorá uzatvára, ubíja často až paralyzuje naše fyzické, mentálne a emočné telá
Táto sila, sa žiaľ, stala tak samozrejmou súčasťou nášho života, že ju už často ani nevnímame.

Učenie prebieha formou zážitkov.
Prevedieme Ťa stresovými situáciami, kde budeš mať možnosť precítiť stres, hrať sa s ním, experimentovať, a v praxi si vyskúšať, čo ti funguje a čo nie.

Cieľom tvorivej dielne je:
– nebojovať so stresom, ale venovať pozornosť rozvoju opačnej – expandujúcej, rozpínajúcej a otváracej sily
– udržiavať sa v stave tekutosti, prijímania, kde stres na teba nemá taký dosah
– spoznávať svoje strachy a naučiť sa im čeliť
– pracovať so svojimi emóciami
– uvedomovať si aj nižšie úrovne stresu
– vytvoriť si podvedome reakcie na stresové impulzy, ktoré Ťa budú pred stresom chrániť, atď.

Dielňou nás prevedie Tibi Moravčík, pohybový lektor a učiteľ UVŽ.

Tibi Moravčík:

Ako som sa k zvládaniu stresu dostal?
Zrejme najstresovejšou situáciou, v akej sa môže človek ocitnúť, je boj.
A ja sa celý život venujem bojovým umeniam. Ako ochranka v kluboch sa často ocitám v reálnych bojových situáciách. A tam je dôležité zvládať stres, lebo stres eskaluje konflikt, znižuje pohyblivosť a znižuje imunitu a pomaly, ale iste zabíja…
Na poli zvládania stresu som objavil nádherný klenot – našu Slovanskú Systemu.
Princípy Systemy som prispôsobil civilným podmienkam, obohatil o znalosti z Chi Kungu, tanca, či fyzioterapie..

A s tým sa teraz delím s Vami

Kedy:              od 26.6.2021 od 10:00 do 17:00hod
Kde:                online, linka na dielňu pošleme prihláseným účastníkom
Za koľko:      65eur/ osoba

Záväzné prihlášky posielajte na mailovú adresu ivicka@vedomaskola.sk alebo https://vedomaskola.sk/event/expanduj-alebo-stresuj-tvoriva-dielna-s-tibi-moravcikom/, obratom Vám zašleme podrobné informácie k tvorivej zážitkovej dielni.
Kontakt: 0948 668 993

Tešíme sa na Vás!