Nahrávam Udalosti

KRUH RODA A IRIJE: posvätnosť rodiny

Ako často hľadá človek vnútorné naplnenie skrze vzťahy s našim okolím? Často si projektujeme naše citové dlhy z detstva do vzťahov s našimi partnermi, s našou rodinou, priateľmi. Nevyliečená a nezvedomená bolesť z detstva či nezmierené a zapreté túžby, strachy, baženia z rodovej línie nám ovplyvňujú naše prežívanie v prítomnosti. Môžu nám brániť prežívať ŠŤASTIE v prítomnosti, prežívať naplnené vzťahy s našim okolím, s partnermi, rodinou, priateľmi či v práci. Obviňovanie seba či druhých nám našu vnútornú bolesť či frustráciu s našim okolím nevyrieši.

Počas 5 dní sa na seminári KRUH RODA A IRIJE: posvätnosť rodiny zameriame na naše vnútro. Budeme sa hĺbkovo venovať 1. liečeniu vlastného vnútra 2. zvedomovaniu si vlastnej podstaty. Skrze zmenu postoja k SEBE SAMÉMU sa budeme učiť transformovať vzťahy s okolím. Naučíme sa prestať báť konfliktov a osvetlíme si pôsobenie zákonu zrkadlenia vo vzťahoch s vonkajším svetom. Skrze hlboké a výživné liečivé meditácie, tantrické a jogové techniky prehĺbime spojenie so zdrojom v našom vnútri. Do nového roka vstúpime vyživený sebaláskou, s pocitom vnútorného mieru, bezpečia a dôvery v život. Seminár sprevádza Nika Laňková a tak sa môžete tešiť na láskavý a hlboký sprievod zároveň, tak ako ste pri Nike zvyknutí.
Srdečne pozývame.

Súčasťou seminára budú:

 • Liečivé vedené meditácie a meditačné konštelácie
 • Ži JA meditácie
 • Dynamické a tanečné meditácie
 • Joga a cvičenia inšpirované tantrou a taoizmom
 • Relaxačné cesty zvukom (hra na hangpan)
 • Liečivý obrad OBNOVA DÔVERY, muži voči ženám, ženy voči mužom
 • Splývanie so živlami prírody
 • Otužovanie
 • Chutná vegánska výživa

Seminár je vhodný pre páry aj pre jednotlivcov, pre všetkých, ktorí chcú:

 • rozvíjať spojenie so svojim vyšším JA
 • nájsť pocit vnútornej slobody a naplnenie
 • zvýšiť mieru zodpovednosti za svoje vzťahy
 • nájsť pocit vnútornej hodnoty a sebalásky
 • podporiť citovú zrelosť a preliečiť emočné zraneniaPRETOŽE sebaláska sa rodí v našom vnútri. A až keď začneme skutočne prijímať a milovať sami seba, prepustíme skryté manipulácie a závislosti, začneme vytvárať vzťahy nového veku, založené na PRAVDE, SLOBODE a LÁSKE.

Organizačné informácie:

Termín: 28.12.-1.1., streda-nedeľa
Kde: Vzdelávacie centrum BLATINKA pri Hriňovej
Cena: 490 Eur. Pri skorej registrácii do 12.12. je cena 460 Eur (zahŕňa kurzovné, ubytovanie a stravu)

Prihlášky a registrácia emailom na nikola.lankova@gmail.com

Seminár začína v stredu o 16:00 a končí v nedeľu okolo 13:00. Čaká nás chutná vegánska obživa. V stredu začíname večerou a v nedeľu končíme obedom. Ubytovane je vo viac-posteľových izbách. Prineste si so sebou meditačný vankúšik, karimatku na cvičenie, deku, uterák, prezuvky, pohodlné oblečenie na meditácie, cvičenie a vychádzky do prírody, prírodný telový olej, šatku na oči, plavky, pero, zápisník, sódu bikarbónu.

O lektorovi:

Nika je tvorcom a sprievodcom meditačných ŽiJA kurzov a seminárov, ktorých zámerom je prepájať ľudí s ich božskou podstatou, s vyšším JA. Ži JA zážitkové semináre zahŕňajú meditačné cvičenia, vedomú prácu s telom a dychom, energetické cvičenia, dynamické meditácie či prepájanie so živlami. Nika sprevádza ženské kruhy KŇAŽKY IRIJE, ktoré majú zámer podporiť ženy v zvedomení si vlastnej sily, rozvíjaní vlastnej jedinečnosti, žití v pravde, radosti a láske. V Škole posvätného ženstva Kňažky Irije sa učíme prehlbovať stav otvoreného srdca, vstupovať do neosobného ticha, transformovať emócie cez telo, uzdravovať naše telo skrze vedomú prítomnosť v tele. Učíme sa opäť sa cítiť, byť si vedomé svojho tela, svojho lona a byť v spojení s božstvom v sebe. Hlboký liečivý a tvorivý potenciál ženských kruhov Kňažky IRIJE inšpiroval Niku vytvoriť láskyplné a bezpečné zázemie aj pre mužov aj pre ženy súčasne. Vznikli Kruhy RODA A IRIJE – mužsko-ženské kruhy venované prehĺbeniu spojenia so sebou, aktivácii svojho vnútorného potenciálu a podpore nových kódov spolupráce a zdieľania medzi mužom a ženou. Nika spolupracuje s Univerzitou vedomého života ako učiteľka Rozpoznania skutočnosti. Prepájanie zručnosti meditácie s pragmatickosťou náuky Rozpoznania skutočnosti robí z Niky sprievodcu, ktorý uzemňuje a učí lietať zároveň. Jej silnými kvalitami je autenticita, oddanosť svojej ceste a schopnosť vytvoriť silné liečivé zázemie prijatia a bezpečia. Robí osobné konzultácie a sprevádza ľudí pri zaceľovaní emočných zranení a návrate k rozvážnemu spôsobu života.

„Čo sa týka mojej “ženskej cesty“, veľmi ma ovplyvnilo stretnutie s mojou učiteľkou Zolou Dubnikovou. Môj postoj k sebe ako k žene, k pohybu ako aj k vnímaniu a preciťovaniu svojho tela. Zola Dubnikova je medzinárodná lektorka a tanečnica, ktorá prináša svetu svoj unikátny Holistic Dance Language (jazyk holistického tanca), ktorý lieči a transformuje nielen telo, ale aj dušu. Pri Zole to bola “láska na prvý pohľad“ a po absolvovaní jej víkendového seminára na Slovensku som vedela, že chcem ísť aj na jej 2-mesačný Sacred Dance Training do Indie. Tento fyzicky aj emočne intenzívny a transformačný pobyt som absolvovala 2-krát. Druhý krát aj ako súčasť Zolinho support teamu s úlohou podpory žien v liečivo-emočných procesoch. To mi umožnilo nielen ďalej sa rozvíjať v úžasných pohybovo-duchovných náukach, ktoré Zola prináša, ale aj rozvíjať sa v zručnosti sprevádzania žien a ľudí celkovo v liečbe emočných zranení.

Z mojich učiteľov svieti na mojej ceste môj blízky priateľ Leri Veleslav. Okrem náuky Rozpoznania skutočnosti, ktorá mi prišla prostredníctvom neho do života a z uletenej ezo víly spravila ezo vílu s koreňmi (viz seminár Neha s koreňmi) mi tento človek priniesol do života dar meditácie. Bol pre mňa dostatočne silným vzorom, aby som nasledovala jeho radu zpred 6 rokov „každé ráno si sadni na zadok a medituj.“ Meditácie sa stali bežnou súčasťou môjho života a prichádzajú mi v nich aj vnemy k mojej práci a novým tvorivým projektom. Môžem povedať, že práve dar meditácie mi umožnil vznik a rozvoj milovaného bábätka – projektu Kňažky Irije. V prístupe k meditáciám a k životu celkovo nachádzam momentálne veľkú podporu a inšpiráciu u Moojiho a v dielach amerického psychiatra Davida R. Hawkinsa.

V energetike ženského tela som sa vzdelávala aj u Zulmy Reyo. Pod jej vedením som absolvovala Feminine Mysteries 1,2. Zulma bola dlhoročnou Oshovou žiačkou, žijúcou v jeho blízkosti a taktiež dlhoročnou žiačkou liečiteľa a kresťanského mystika z Cypru Daskalosa. Čo sa týka práce s telom, energiami a posvätnej sexuality, priťahuje a inšpiruje ma aj práca tantrickej učiteľky a mystičky Sofie Sundari, u ktorej sa vzdelávam. Rozvíjam sa aj v oblasti jogy, absolvovala som jogový trénersky výcvik u Fredyho Ayisiho a niekoľko seminárov pod vedením Mateja Jurenku. Pri práci s vedomím, liečením emočných zranení ma veľmi posunuli semináre na tému kvantového tvorenia u Evky Ďurišovej.

Univerzita vedomého života – je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti a našich ďalších aktivitách nájdete na www.vedomaskola.skGo to Top