Nahrávam Udalosti

NÁVRAT DO FORMY:

Predklonmi k pokore, meditáciou k sebe

Online kurz

Pozývame Vás na PRVÉ STRETNUTIE kurzu Návrat do formy s témou Predklonmi k pokore, meditáciou k sebe, ktorým Vás bude sprevádzať Matej Jurenka.

Tento kurz pozostáva zo štyroch dvojhodinových stretnutí, na ktoré sa môžete prihlásiť aj samostatne. Každé jedno stretnutie bude obsahovať spoločné cvičenie Rozvahy pohybu, meditáciu a na záver bude priestor pre otázky a odpovede.

Témami ostatných stretnutí sú:
2. Záklonmi k sebavedomiu, meditáciou k sebe – 05. 12. 2022
3. Rovnováha tela, srdca, mysle a ducha – 14. 12. 2022
4. Spevnenie tela a obnova samoliečenia – 19. 12. 2022

Zámerom kurzu je priviesť účastníkov k samostatnému cvičeniu a meditačným technikám, ktoré si osvoja počas kurzu.

Návrat do formy je nielen výzvou k podpore vlastného zdravia, ale aj rozhodnutím tvarovať si svoje telo do podoby, s ktorou budeme spokojní. Keď sa o svoje telo nestaráme, tak chradne, slabne, stráca svoju silu, ohybnosť i obranyschopnosť.

Základným nástrojom k návratu do formy je pohyb. Pohyb, ktorý je vedome vykonávaný s konkrétnym účelom. Metóda Rozvahy pohybu je pohybovou metódou zameranou na zušľachtenie sily, pevnosti, ohybnosti, rovnováhy a ladnosti skrze pohyb.

Jej zakladateľom je Matej Jurenka, ktorý má dlhoročné skúsenosti s jogou, kalistenikou, akrobaciou, ale aj s dychovými technikami a meditáciou.

Kurz je vhodný aj pre začiatočníkov ?

Organizačné informácie:

Termín: 28. 11. 2022
Miesto: Kurz prebieha ONLINE na ZOOM-e. Link na pripojenie sa Vám bude zaslaný po prihlásení sa na kurz cez formulár nižšie a uhradení ceny kurzu.
Čas: 18:00 – 20:00
Cena: 80 eur za celý kurz alebo 25 eur za jedno stretnutie. Ak máte záujem zakúpiť si celý kurz “Návrat do formy”, zaškrtnite v prihlasovacom formulári možnosť  „Hlásim sa na celý cyklus (4 stretnutia)“.

Nahrávky online stretnutí – možnosti kúpy:

* Účastníci online kurzu si môžu zakúpiť nahrávku stretnutia, ktorého sa zúčastnili za cenu 12 €
* Ak ste si zakúpili online kurz ako celok, nahrávky si môžete kúpiť tiež ako celok za 36€
* Cena 4 nahrávok ako celku pre záujemcov, ktorí sa online kurzu nezúčastnili je 120 €

Termíny stretnutí:Go to Top