Škola energetického liečiteľstva 2.

10% ZĽAVA PRE ABSOLVENTOV PRVÉHO ROČNÍKA UVŽ

Milí priatelia,
srdečne Vás pozývame na druhé pokračovanie seminára z oblasti energetického a celostného liečiteľstva.
Cieľom tohto 2.stupňa bude naučiť sa základné informácie ako využívať energie z prírody. Naučíme sa ako človek získava energiu, ako energie v tele prúdia a ako môže človek energiu tela vnímať a efektívne využívať.
Mnohé staršie civilizácie, počínajúc Atlantídou, Mayovia, Inkovia, starí Egypťania, Gréci, Číňania a iní, vedeli už v dávnych časoch využívať energie z prírody, ktoré s absolútnou presnosťou fungujú podľa 7 základných zákonov Univerza. Vysvetlíme si ako tieto zákony fungujú a ako ich vieme pri liečení využívať.
Naučíme sa čo je Aura, Čakry, ako fungujú, ako a čím dochádza k ich ovplyvneniu /znečisteniu/ a ako ich môžeme udržať v zdravom „prevádzkyschopnom” stave. Ukážeme si základné možnosti diagnostiky cez auru klienta, techniky vizualizácie a imaginácie a ako pomocou nich zisťovať disharmónie na fyzickom tele. Vysvetlíme si aj rôzne možnosti liečenia energiou.
Na záver tohto 2.stupňa by mal absolvent rozumieť základným pojmom prírodného energetického liečiteľstva.

Podmienka účasti: Absolvovanie kurzu “Škola energetického liečiteľstva 1.”

Obsah 2.stupňa:

– Čo je to vlastne liečenie energiou?
– Energie tela a ich prúdenie
– Ako získava ľudské telo energiu a ako ju vieme využívať?
– Základné informácie k meridiánom, aure a čakrovému systému
– Možnosti základnej diagnostiky – Ako sa naučiť preciťovať energie a disharmónie?
– Základy práce s energiou a ich využitie pri liečení

Kurz vedie: Ing. Peter Štrelinger, terapeut a chiropraktik

Kde: Centrum Zdravého Života, Na Križovatkách 78, Bratislava

Cena: 144,- EUR (vrátane skrípt a certifikátu)
Absolventi prvého ročníka UVŽ majú 10% zľavu.

Prihlásiť sa môžete na tejto linke:

alebo cez nasledovné kontakty:
e-mail: info@treatment.sk
tel: +421 (0) 905 400 730
Obratom Vám potvrdíme Vašu registráciu.

Školiace materiály a certifikát sú v cene.

Bližšie organizačné informácie pošleme všetkým prihláseným účastníkom e-mailom.