Vedomý Muž – Sloboda

Sloboda – skutočná kvalita muža, ktorá potrebuje voľne dýchať a zároveň kráčať životom po boku s ním.
Výzvy, ktoré muži vo svojich životoch zažívajú sú pre nich cennými skúsenosťami k slobode ducha. Dostávajú sa za hranice vlastných obmedzení a kráčajú tak vpred silnejší a sebavedomejší. Akékoľvek zlyhanie je cestou k pochopeniu a následnej náprave nesprávnych rozhodnutí.
Počas víkendu spolu zažijeme, rôzne techniky a zážitky, ktoré pomôžu k prehĺbeniu vnútornej slobody . Zodpovieme si na rôzne otázky a pochopíme podstatu slobody.

Hlavné témy stretnutia:

– cvičenia pre očistu mysle a vyjasnenie prítomnosti
– 9. klenotov slobody a poznania
– ako nájsť vnútornú slobodu v rodine, práci, každodenných povinnostiach
– čo je to zámer zrodenia
– ako sa dopracovať k svojmu zámeru zrodenia
– vedomá cesta za slobodou
– vízia a nájdenie svojej podstaty v živote
– sloboda ducha v tele a spokojnosť so sebou samým
Počas víkendu vás bude sprevádzať iniciátor a tvorca cyklu Vedomý muž – Braňo Rybička, ktorý je učiteľ, sprievodca, spisovateľ, otec, priateľ a človek, ktorý miluje život.
www.skolajednoty.sk
Program sa môže tvarovateľne vyvíjať v závislosti na prítomnosti (doplnenie, vypustenie čohokoľvek…)

Organizačné informácie:

Cena za jeden víkend je 199€
Cena zahŕňa ubytovanie, výbornú stravu a lektorné.
Pre prihlásenie posielajte zálohu 72€  s vaším menom do poznámky na č.ú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428
Pre viac informácií ma kontaktujte na brano@vedomaskola.sk alebo na t. č. 0949 502 174.
Registrácie na brano@vedomaskola.sk.
Storno podmienky:
V prípade neúčasti sa storno poplatky účtujú nasledovne:
V prípade storna do 7 dní pred začatím akcie, prepadá 100% zálohy
V prípade storna do 14 pred začatím akcie, prepadá 50% zálohy