1. Udalosti
  2. Online – ZOOM (1)

Nápravná udalosť – ONLINE

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Boli ste už niekedy v pekle? Kto sa bojí zostúpiť do pekla dobrovoľne, skôr či neskôr do neho aj tak spadne. Málokto si uvedomuje, že pokiaľ nás prenasledujú nepríjemné myšlienky, ide o životaschopný zárodok skazy, ktorý už pozornosti dostal, koľko potreboval. Aj bez nášho vedomia. Vtedy je nevšímavosť už viac riziková ako osožná. Na našom kurze si odhalíme podstatu vzniku obáv a výčitiek. Predstavíme vám tiež cvičenie, ktorým sa dá predchádzať dôsledkom, na ktoré tieto obavy, či výčitky upozorňujú.

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Milí žiaci, Počas školského roka organizujeme pravidelné stretnutia Žijem Védy, pre pomoc s vašimi domácimi úlohami, na podporu použitia náuky v

Vzorové zobrazenie – ONLINE

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

V našom voľnom pokračovaní náučnej a výcvikovej série s názvom „Závislosť na vzorcoch myslenia“ vám predvedieme účinnú prevenciu závislostí práve pomocou vedomej práce s predstavami. Odhalíme, že pod túžbou alebo obavou sa schováva oveľa hodnotnejší odkaz ako by sme čakali a práve ten odkaz je priamym návodom na našu nápravu. Ak sa tento odkaz naučíme správne čítať, podstatný podiel závislostí sa začne rozpúšťať a priestor na nové sa bude dramaticky zmenšovať.

Tvorivá predstava ako prevencia závislosti – ONLINE

Závislosti na vzorcoch myslenia – Úvod – ONLINE

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Pripravili sme si pre Vás vzdelávací a tréningový kurz, ktorý odhalí podstatu závislosti ako takej a ponúkne viaceré metodiky na prevenciu i liečbu tohto dnes tak rozšíreného duševného zranenia. Na našom stretnutí Vám predstavíme závislosť ako chobotnicu s jednou hlavou, ktorá má však nespočetne veľa chápadiel. Ak odtnete jedno, narastú miesto neho ďalšie dve. Pokiaľ neodhalíte hlavu, nemáte šancu na uzdravenie.

ŽENA: kvet života, jar,- 6-týždňový online kurz

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

ŽENA: kvet života, jar - 6-týždňový online kurz Na tento seminár sa prosím registrujte na nika@vedomaskola.sk ŽENA, s láskou Ťa pozývame

72€