Ako byť zdravý/á – bez zbytočných rečí

Na tento seminár sa prosím registrujte cez formulár na konci tohto textu. Ďalšie informácie dostanete cez email.

Srdečne Vás pozývame na online prednášku, kde sa dozviete jednoduché rady, tipy a možnosti ako si zlepšiť svoje zdravie. Prípadne úplne uzdraviť chorobu a dostať sa tak do prirodzenej podstaty, ako byť zdravým človekom.

Zdravie by malo byť základom, od ktorého sa máme odraziť a oprieť. Žiť tak život v plnosti a radosti. Ak to tak nie je, môže to mať rôzne príčiny. No každá príčina sa dá rozpoznať, vyjasniť a následne upraviť a uzdraviť. Niekedy to trvá len chvíľu, inokedy aj celé roky. No vždy je tu možnosť ako sa z toho dostať.

Počas cca dvoch hodín sa dozviete ako si zharmonizovať svoje telo, utíšiť a vyjasniť myseľ. Ako sa pozrieť na chorobu, ako na učiteľa a čo s ním/s ňou následne urobiť pre naše zdravie.

Sprevádzať Vás bude Branislav Rybička, ktorý je učiteľom na Univerzite vedomého života,  pôsobí dlhé roky v oblasti zdravia, liečenia, sebapoznania a sprevádzania ľudí k ich plnému potenciálu a šťastiu. https://vedomaskola.sk/brano-rybicka/

Organizačné informácie:

Kedy: 11.1.202219:00

Kde: Zoom. Po uhradení platby obdržíte link, na ktorý sa v danom dni môžete prihlásiť.

Koľko: 11€, ktoré je potrebné zaplatiť vopred.

Viac informácií na brano@vedomaskola.sk

Je potrebné sa zaregistrovať vopred cez formulár uvedený nižšie pod týmto textom.