Nahrávam Udalosti

Skutočné oslobodenie

Cesta Vedomého Muža

O čom je víkend: Skutočné oslobodenie?

Sloboda je centrom mužskej podstaty. Pochopiť ju a naučiť sa ju žiť chce odvahu a odhodlanie, ktoré je potrebné správne uchopiť. Dá sa vôbec žiť slobodný život v tomto svete? Ak áno, tak sa to poďme naučiť od základov.

Stretnutie ti prinesie zážitkové náuky, metodiky a návody, ako správe uchopovať slobodu a následne ju aj žiť.

“Sloboda je schopnosť uzrieť, čo môžem, vybrať, čo chcem a rozhodnúť sa, čo musím.”
Leri Švec.

Ak potrebuješ k tejto vete vysvetlenie, vypýtaj si ho od muža, ktorý tú vetu vyslovil na základe vlastného poznania. Osobný zážitok a hravý spôsob poznávania je najláskavejší spôsob skúsenosti, ktorá zanecháva hlbokú stopu aj bez utrpenia.

Čo ti dá Cesta Vedomého Muža?

Vnímavosť, porozumie, pochopenie a poznanie vecí z nás robí skúsených mužov a až samotné činy z nás robia skutočných mužov. Každý jeden z nás, ktorí číta tieto riadky sa dostal v živote do bodu, ktorý bol hraničný. Nevedel, čo sa stane, alebo čo príde po danom rozhodnutí. Či to bude správne, alebo chybné. Veľakrát to bolo aj chybné, no skúsenosť, ktorú nám to prinieslo bola na nezaplatenie. Častokrát to bolo aj správne a posunulo nás to míľovými krokmi tam, kde sme teraz.

V tejto dobe je možností neúrekom, môžeme byť čím chceme a môžeme robiť čo chceme. Obmedzenia, ktoré sa nachádzajú vôkol nás sú len obmedzením nášho myslenia a pochopenia princípov života.

Stretnutia sú víkendového zážitkového charakteru, ktoré ti prinesú vnútornú zmenu a obohatenie. Pomyselný „návod“ na život, ktorý nájdeš v sebe, aby si mohol byť vzorom pre svoje okolie a budúce generácie. Nemôžeš byť tým kým nie si, iba tým kým skutočne vo svojom vnútri si.

Počas predošlých ročníkov nimi prešli muži, ktorí našli svoju silu, odvahu, múdrosť, podstatu aj odhodlanie čeliť úskaliam každodenného života trochu inak. Zmenili svoje postoje, myslenie a našli v sebe hĺbku a prepojenie s mužskou podstatou.

Slová môžu poukazovať na všeličo, no samotný zážitok je viac ako tisícky slov. Pozývam Ťa do kruhu, aby si čelil svojim strachom. Našiel zmysel svojej mužskej podstaty. Zlepšil si vzťahy a stretol skvelých ľudí a objavil nové miesta.

O sprievodcoch:

Leri Švec je autor náuky Rozpoznanie skutočnosti, a tiež jeden zo zakladateľov Univerzity vedomého života. Pôsobí ako terapeut a liečiteľ. Venuje sa psychoterapiám a mentálnemu poradenstvu. Vedie zdieľané besedy a prednášky v rôznych mestách všade tam, kde ho pozvú. Jeho zámerom je prispievať k oslobodzovaniu ľudských myslí od závislosti na konzumnom otrockom systéme ega.

Branislav Rybička: Dlhé roky som bol ako otrok a robil veci, ktoré som musel, až kým som si nedovolil vystúpiť z určitých princípov a začal som žiť inak. Presne tak, ako si to moje zrodenie vyžaduje. Od toho času sprevádzam ľudí k ich podstate zrodenia a zmyslu života. Návody, techniky, metodiky, ktoré učím a zdieľam sú len nápomocnými nástrojmi k plnej podstate nás samých. Sprevádzanie mužov je kapitola sama o sebe. Počas predošlých rokov som stretol desiatky až stovky mužov, ktorí hľadali zmysel života, naplnenie vo vzťahoch, zmierenie s minulosťou a okolnosťami, ktoré sám život ponúka. Boli a sú to muži, ktorí vystúpili zo svojho tieňa a zmenili sa k lepším verziám samých seba.

Informácie o stretnutí:

Kedy: 11. 8. – 13. 8. 2023, začíname v piatok o 17:00 a končíme v nedeľu okolo 14:00
Kde: Čarožica, SKÝCOV
Koľko: Cena víkendu je 250,- eur.
V cene je ubytovanie, strava a sprevádzanie

Prihlásenie je možné 1. 8. 2023 REGISTRAČNÝ FORMULÁR na tejto stránke.

Pre prihlásenie posielajte zálohu 100,- EUR s vaším menom na č.ú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428

Pre viac informácií ma kontaktujte na brano@vedomaskola.sk alebo na t.č. 0949 502 174

Storno podmienky
V prípade neúčasti sa storno poplatky účtujú nasledovne:
v prípade storna do 7 dní pred začatím akcie, prepadá 100% zálohy
v prípade storna do 14 pred začatím akcie, prepadá 50% zálohy
v prípade storna viac 14 pred začatím akcie sa záloha vracia v plnej čiastke

Prihlasovací formulárGo to Top