Nahrávam Udalosti

Leto je časom stretnutí na príjemných miestach so zaujímavými ľuďmi. Pripravili sme pre vás podvečerné podujatie pod Zoborom na tému single života. 

Prečo?

Pretože sme si všimli, že môžeme dosiahnuť a mať v živote čo len chceme. Ale to, na čom naozaj záleží sa nedá kúpiť. Je to spokojnosť a naplnenosť v súkromnom živote.

Tomu predchádza spokojnosť a naplnenosť vlastným životom a poznanie, kto vlastne som.

Často sme žili v nenaplnených vzťahoch, alebo sme sa sa vrhli do partnerského vzťahu len zo strachu. Zo strachu, že ak budeme sami,
nebudeme rovnako hodnotní, ako kamoši, ktorí majú doma priateľa, priateľku, manžela, manželku.

Alebo zo strachu, že už nestretneme vhodného partnera. A predsa ten existujúci nie je až tak zlý. A tak sa koleso utrpenia točí ďalej. Spoznávate sa v tom?

Príďte s nami pozdieľať, ako sa dá plnohodnotne využiť single čas, čas, keď môžeme objavovať samého seba. Príďte spoznať a pozdieľať s ľuďmi, ktorí sú podobne ladení ako vy. Spolu vytvoríme otvorený a bezpečný priestor pre silnú tému.

You are single – not dead:)

Kto Vás bude sprevádzať:

Petra Hamarová

Žena s osobným príbehom, ktorý vedie cez život vo veľkomestách a na IT pozíciách, ku životu v kanadských horách, návratu k prírode a poznaniu samej seba. Masážna  terapeutka s holistickým prístupom k životu, zameraním na sebarozvoj, jógovú a duchovnu prax.

Ivett Lutišanová

Cez životné krízy mohla vyrásť do svojho potenciálu. Tvorí a prepája ženské kruhy, podporuje ľudí cez aromaterapiu a harmonizáciu prácou so živlami, organizuje kreatívne a sebarozvojové podujatia. “Mýtus Fénixa, ktorý vstáva z popola je mi inšpiráciou k nelipnutiu na status quo a k znovuzrodeniu do nových špirál životného príbehu, ktorý žijem.”

Zuna Slováková

“Celý život som chcela držať opraty a kontrolu len v svojich rukách. Len aby všetko bolo, ako má byť – v súlade s predstavou o dokonalom živote. Manžel, dve deti, dom, kariéra. Vytvorila som si ilúziu. Jedného dňa sa rozsypala na márne kúsky a ja sa učím pustiť kontrolu a dovoliť životu nech tvorí cezo mňa.Až teraz chápem, že zmena je život.”

Miroslav Bábik

V prvom rade človek, ktorý báda vo svete a v sebe. Sám či s inými.

Pohybový terapeut pre bežných ľudí,  deti a športovcov , študent fyzioterapie, zvukový terapeut a kadečo všeličo, hlavne ľudská bytosť. Občas radostný, občas menej.Go to Top