1. Udalosti
  2. Univerzita vedomého života, n. o.

Univerzita vedomého života, n. o.

Vedomé Telo – Zvučiace Kosti

Zen Flow Studio Račianske mýto 10990/1C, Bratislava

Máte potrebu prepojiť sa so svojim telom? Začať ho plne vnímať a spoznať ho? Byť si vedomí, keď k vám prehovára? Pozývam Vás do somatických prežitkov ponorením sa do buniek svojho tela, ktoré mne osobne prinášajú rozšírené stavy vnímania, otvárajú aj to nevedomé či nepoznané a vždy liečia a vyživujú kúsok môjho ja. Verím, že vedomé a vnímavé telo vylepšuje kvalitu môjho života, učí ma byť v prítomnom okamžiku, zušľachťuje môj vzťah k sebe samej, ako aj k môjmu okoliu a prírode. Vedomé telo je kurz nezávisle na seba nadväzujúcich dielní, kde v každej z nich sa zameriame a ponoríme do inej časti tela a oslovíme či prebudíme jeho rôzne vrstvy. Preto máte možnosť vybrať si dielňu podľa témy, ktorá vás priťahuje a samozrejme ste vítaní zúčastniť sa celého semestra dielní a tak prepojiť témy do jedného celku.

44€

Umenie chodidla a prirodzenej chôdze v Dolnom Kubíne

Súkromná materská škola Marie Montessori Dolný Kubín Lucenkova 1209/18, Dolný Kubín

Zdravé chodidlo je pohyblivé, pevné a stabilné. Počas kroku využíva všetky svoje vlastnosti na to, aby sme šli pohyb vpred tak, ako si ho predstavujeme. Vďaka správnemu nášlapu dokážeme jednoduchšie držať rovný chrbát a tak prispieva k zlepšeniu držania tela. Všetko je o praktickom vyskúšaní všetkých návodov a tak sa pripravte, že budeme chodiť, hýbať sa i stáť na mieste.

32€

Náprava závislostí na vzorcoch myslenia – Citový bludný vír – online

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Poznáte tie chvíle, keď večer alebo ráno v pokoji mysle premietate o tom, ako ste sa mohli pred chvíľou tak strašne rozjedovať? Možno ste sa prepadli do Citového bludného víru... Pozývame Vás na osobné sústredenie v zázemí učiteľa, ktorý vám objasní, ako taký vír vzniká, aké má etapy vývoja a dokonca ako tieto vedomosti využiť na vykĺznutie z neho.

25€

VZDUCH – z cyklu Škola živlovej mágie

Prameň Života Cinobaňa, Cinobaňa, Slovenská republika

Vzduch by sa dal prirovnať dielni majstra, je to bezpečné miesto kde prebieha samotná tvorba, kde sa vyrábajú nové výrobky a rozoberajú nepodarky, ale aj veci čo doslúžili. Je to miesto kde pracujeme nástrojmi ohňa ale i vody. Tu sa všetko pečie, miesi, hnetie do finálnej podoby tvaru a účelu, za presných postupov podľa živlu Akáše. Tu sa učni a tovariši učia svojmu budúcemu majstrovstvu. Majster v dielni prísne ale zároveň s láskou formuje ich zručnosti. Áno mnohí ste už pochopili, dielňa živlu vzduchu je miestom bezpodmienečnej lásky.

120€ + text

Náprava závislostí na vzorcoch myslenia – Štyri polia zodpovednosti – online

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

25€

Škola Bezpečnosti – Vodcovstvo, topografia a strelecká príprava

Mýto pod Ďumbierom

Kurz bezpečnosti má potenciál ukázať cestu k svetlu i v dobe najväčšieho temna... dostaneš praktické, uchopiteľné  návody na účelové správanie sa jednak v bežných situáciách nášho života, jednak v situáciách, ktoré sú reálne nebezpečné.

63€