Univerzita vedomého života, n. o.

1. Udalosti
  2. Organizátori
  3. Univerzita vedomého života, n. o.
Udalosti from this organizátor

V tekutosti pohybu

Zen Flow Studio Račianske mýto 10990/1C, Bratislava, Slovenská republika

Vedeli ste, že naše telo obsahuje tri komnaty? Ja ich rada nazývam katedrály, lebo každá z nich má vznešené klenby, ktoré sú rozoznievané našim hlasom, dychom, pulzujúcim srdcom či tekutinami prúdiacimi cez ne. Decembrová dielňa tejto série nám predstaví základňu nášho tela Pelvic (panvu). Panva kotví naše telo, uzemňuje ho a zároveň mu dáva podporu. Misa nesúca ovocie našich orgánov s posvätnou sakrálnou kosťou, z ktorej sa vertikálne do výšky týči naša chrbtica a ktorá končí ostatkom nášho chvosta. Zvedomíme si našu panvu cez nenáročnú anatómiu, oživíme cez somatický dotyk a dovolíme jej, aby nás viedla priestorom v tanci autentického pohybu.

49€

Meditačné sústredenie – online

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Meditačné sústredenie Pravidelné ONLINE stretnutia za účelom štúdia i praktizovania Žiaraslávnych Véd. Je svet plný ruchov…alebo to naša pozornosť je

8€

Zrušené AKÁŠA – z cyklu Škola živlovej mágie

Usadlosť Čarožica

Pochopením a prepojením sa so živlami nastáva skutočná, plnohodnotná tvorba človeka na zemi. Naučíš sa, ako vytvárať svet, v ktorom budeš skutočným Tvorcom. A ako sa to prejaví v tvojom živote? Predstav si, že tvoj život začne oveľa ľahšie plynúť. Veci, s ktorými si viedol pocitový boj, alebo dral cez koleno, zrazu pôjdu ľahko, alebo ich nebudeš potrebovať. Predstav si, že dokážeš nastaviť prostredie okolo seba, aby si sa ty i ostatní v ňom dobre cítili. Živly majú silnú moc, a tá sa skrýva aj v Tebe!

120€ + v texte

Tvorivá predstava – Nápravná udalosť – online

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Boli ste už niekedy v pekle? Kto sa bojí zostúpiť do pekla dobrovoľne, skôr či neskôr do neho aj tak spadne. Málokto si uvedomuje, že pokiaľ nás prenasledujú nepríjemné myšlienky, ide o životaschopný zárodok skazy, ktorý už pozornosti dostal, koľko potreboval. Aj bez nášho vedomia. Vtedy je nevšímavosť už viac riziková ako osožná. Na našom kurze si odhalíme podstatu vzniku obáv a výčitiek. Predstavíme vám tiež cvičenie, ktorým sa dá predchádzať dôsledkom, na ktoré tieto obavy, či výčitky upozorňujú.

25€

Chutnozdravé varenie (aj) pre lenivých, či zaneprázdnených

Čaropriestor Kremnica Veternícka, Kremnica, Slovenská republika

V Čaropriestore sa dejú veci nevídané. Rozmaznáva sa bruško, duša aj telo. Chcete to zažiť? Príďte na Víkendovku v Čaropriestore a ochutnajte všetko, čo sa Vám zažiada :)

77€ (viac info v texte)

Praktická etikoterapia – 1. Koincidencia

SiLa Ajurvédy Horná 34, Banská Bystrica, Slovenská republika

1. stretnutie - Koincidencia Budeme hovoriť o tom, kde sme návykovo svoju silu strácali a kde sme ju márne zbytočne

45€

V pružnosti pohybu

Zen Flow Studio Račianske mýto 10990/1C, Bratislava, Slovenská republika

49€

Oddychový vegánsky tvorivý víkend

Čaropriestor Kremnica Veternícka, Kremnica, Slovenská republika

189€ (viac info v texte)

Festival Spájame sa pre deti

CULTUS Ružinov Tomášikova 5323/16, Bratislava, Slovenská republika

VSTUPENKY KÚPITE TU: https://vedomyzivot.sk/product/vstupenky-spajame-sa-pre-deti/ Drahí priatelia. Dovoľte nám pozvať Vás na prvú zo série vzdelávacích Konferencií SPÁJAME SA PRE DETI, kde

Údržba čistoty citového poľa – online

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

V kurze Náprava závislostí na vzorcoch myslenia prinášame tému Údržba čistoty citového poľa. Keď sme naše vlohy už objavili napríklad pomocou metódy Tvorivej predstavy, je čas ich naplniť. Ako na to? Pozývame Vás do zdieľanej prednášky zakladateľa kurzu a autora metódy online formou.

25€

Dobrodružná dovolenka s UVŽ 2024 I.turnus

Lesnica – chatky Pieninka Lesnica

Pre každého má slovo dovolenka inú chuť a vôňu. Niektorí  uprednostňujú „sladké ničnerobenie“ na páliacom slnku, niektorí dávajú prednosť akcii a spájaniu živlov s vnútorným obohatením a sebapoznaní. A práve pre tento typ dovolenkárov ponúkame možnosť dotknúť sa  nebeských výšin, pocítiť  pokoj a chlad  tiesňav a dravosť riek, aby sme splynuli v jednote svojej sily a sily prírody. Večerné stíšenie pri ohni obohatíme o dialógy s Lerim Švecom na témy spojené so silou našich predkov. Všetky vnemy umožní a umocní kvalitná strava (raňajky a večera) od Jarabiniek. Vašim sprievodcom bude: Jozef Gandžala