Nahrávam Udalosti

Mužská a Ženská úloha v partnerstve

Univerzita vedomého života pozýva na besedu na aktuálnu tému s lerim Veleslavom Švecom v Nových Zámkoch.

Vstupné: dobrovoľný príspevok.
NA AKCIU SA NETREBA REGISTROVAŤ

Akú úlohu má v partnerstve muž a akú žena?
Naozaj je rodina kompletná len vtedy, ak má otca aj mamu?
Jestvuje nezastupiteľná úloha ženy alebo muža v rodine?
Sú pre muža a ženu isté činnosti osobitne prirodzené?
Čo je to mužská a ženská energia?
Má mužsko-ženská energia vplyv na mužsko-ženskú rolu v partnerstve?
Môže žena porozumieť mužskému svetu a naopak muž tomu ženskému?

Ak Vás zaujali naše otázky, pridajte sa k nám na cestu k ich odpovediam.

Radi by sme vám predstavili človeka, ktorý tvrdí, že rozdiel medzi mužom a ženou je oveľa menší, ako sme zvyknutí uvádzať v spoločenskom stereotype . Napriek jeho tvrdeniam, uznáva jedinečnosť týchto zdanlivo oproti sebe stojacich rodov.
Zbavuje ich len zbytočných pokrivených nánosov povrchných prvoplánových poučiek z minulosti.
Jeho nové, aj keď veľmi jednoduché poňatie, prináša priekopnícke prístupy k poňatiu prepojenia muža a ženy do naplňujúcich rovnocenných vzťahov. Na tomto poznaní je postavená štruktúra vyučovania Rozvážnych vzťahov, ktoré je súčasťou náuky Rozpoznania skutočnosti v Univerzite vedomého života.

Pozývame vás na stretnutie s človekom, ktorý sformuloval základy poznania vedúce k oslobodzovaniu našej mysle od závislosti na iluzórnych obrazoch spôsobujúcich zbytočné utrpenie. Utrpenie je totiž ilúzia a náš život je od začiatku nastavený tak, aby sme všetky živé bytosti boli šťastné. Neveríte? Poďte sa započúvať do časti poznania o „Rozvážnych vzťahoch“.

Prednášku povedie učiteľ a vedúci výuky Univerzity vedomého života leri Veleslav Švec interaktívnou formou a bude daný priestor aj na otázky prítomných.

Beseda sa uskutoční:

Čas: utorok 27.9.2022 od 18:00
Miesto: Poetry café, Hlavné námestie 7, Nové Zámky (na námestí za Domom kultúry Kovak) 
Vstupné: dobrovoľný príspevok

Viac info o prednášajúcom nájdeš aj tu: leri

Univerzita vedomého života je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti a našich ďalších aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.Go to Top