Nahrávam Udalosti

Pod krídlami Irije: DUŠA ŽENY
(5-dňový pobyt pre ženy)

Milá žena,

pozývame Ťa do lona panenskej prírody centra Prameň Života, kde sa 5 dní budeme venovať rozvíjaniu spojenia s vlastnou dušou. Hĺbkovo, autenticky, láskavo a celostne. Rozvinieme spojenie s telom aj s našou dušou, tak aby si to SPOJENIE cítila. Tak, aby si cítila zázemie, lásku a silu vedomia v svojom vnútri. Prestala robiť kompromisy, ktorými zapieraš samú seba. Dovolila si žiť život naplnený láskou, radosťou a dôverou v SEBA, v život a svoju cestu.

Čaká nás 5 dní vnútornej transformácie, hĺbkovej výživy a regenerácie. Budeme pracovať s fyzickou, emočnou, mentálnou aj duševnou rovinou. Osvojíš si nástroje vnútornej alchýmie, ktoré podporia zdravie, vitalitu a krásu tvojho fyzického aj energetického tela. Naučíš sa transformovať emócie skrze telo a silou tvojho vedomia. To má za následok zvýšený prísun životnej energie, rozvoj tvorivosti, zvýšenú schopnosť manifestovať v živote hojnosť a zhmotňovať zámery.

TÉMY, ktorým sa budeme venovať:

• Harmonizácia a liečenie ženského lona
• Prebudenie hadej sily
• Posvätná sexualita
• Aktivácia vnútorného okruhu lono-srdce-3.oko
• Kanály extázy v tele
• Poslanie duše
• Aktivácia kódov hojnosti
• Manifestácia zámerov v hmote
• Ako tvoriť/pracovať/podnikať v súlade s ženskou energiou?

Súčasťou seminára budú:

• Pravidelné tanečné meditácie
• Dynamické meditácie a energetické cvičenia
• Meditácie v tichu
• Zážitkové a liečivé vedené meditácie
• Tantrické a taoistické cvičenia
• Jóga
• Splývanie so živlami prírody ( prechádzky v prírode, les, kúpanie…)
• Cesta zvukom
• Zdieľanie a rozpravy
• Chutná vegánska výživa

Organizačné informácie:

Termín: 12.7.-16.7., streda-nedeľa
Kde: Centrum Prameň Života (pri Lučenci)
Cena: 490 Eur. Pri skorej registrácii do 30.6. je cena 460 Eur (zahŕňa kurzovné, ubytovanie a stravu)

Prihlášky a registrácia emailom na nikola.lankova@gmail.com

Seminár začína v stredu o 17:00 a končí v nedeľu okolo 15:00. Čaká nás chutná vegánska obživa. V stredu začíname večerou a v nedeľu končíme obedom. Ubytovane je vo viac-posteľových izbách.

Prineste si so sebou spacák, vankúšik, meditačný vankúšik, karimatku na cvičenie, uterák, prezuvky, oblečenie na meditácie, cvičenie, tanec, v ktorom sa cítite príjemne, krásne a žensky, oblečenie na vychádzky do prírody (aj v prípade dažďa), ekologickú kozmetiku (biočistička), plavky, šatku na oči, pero, zápisník, sódu bikarbónu.

O lektorovi:

O LEKTOROVI:
Seminárom Vás bude sprevádzať Nika Laňková. Nika je tvorcom a sprievodcom meditačných ŽiJA kurzov a seminárov, ktorých zámerom je prepájať ľudí s ich božskou podstatou, s vyšším JA. Ži JA zážitkové semináre zahŕňajú meditačné cvičenia, vedomú prácu s telom a dychom, energetické cvičenia, dynamické meditácie či prepájanie so živlami. Nika sprevádza ženské kruhy KŇAŽKY IRIJE, ktoré majú zámer podporiť ženy v zvedomení si vlastnej sily, rozvíjaní vlastnej jedinečnosti, žití v pravde, radosti a láske. V Škole posvätného ženstva Kňažky Irije sa učíme prehlbovať stav otvoreného srdca, vstupovať do neosobného ticha, transformovať emócie cez telo, uzdravovať naše telo skrze vedomú prítomnosť v tele. Učíme sa opäť sa cítiť, byť si vedomé svojho tela, svojho lona a byť v spojení s božstvom v sebe. Hlboký liečivý a tvorivý potenciál ženských kruhov Kňažky IRIJE inšpiroval Niku vytvoriť láskyplné a bezpečné zázemie aj pre mužov aj pre ženy súčasne. Vznikli Kruhy RODA A IRIJE – mužsko-ženské kruhy venované prehĺbeniu spojenia so sebou, aktivácii svojho vnútorného potenciálu a podpore nových kódov spolupráce a zdieľania medzi mužom a ženou. Spolupracuje s Univerzitou vedomého života ako učiteľka Rozpoznania skutočnosti a meditácií. Prepájanie zručnosti meditácie s pragmatickosťou náuky Rozpoznania skutočnosti robí z Niky sprievodcu, ktorý uzemňuje a učí lietať zároveň. Jej silnými kvalitami je autenticita, oddanosť svojej ceste a schopnosť vytvoriť silné liečivé zázemie prijatia a bezpečia. Robí osobné konzultácie a sprevádza ľudí pri zaceľovaní emočných zranení a návrate k rozvážnemu spôsobu života.

„Čo sa týka mojej “ženskej cesty“, veľmi ma ovplyvnilo stretnutie s mojou učiteľkou Zolou Dubnikovou. Môj postoj k sebe ako k žene, k pohybu ako aj k vnímaniu a preciťovaniu svojho tela. Zola Dubnikova je medzinárodná lektorka a tanečnica, ktorá prináša svetu svoj unikátny Holistic Dance Language (jazyk holistického tanca), ktorý lieči a transformuje nielen telo, ale aj dušu. Pri Zole to bola “láska na prvý pohľad“ a po absolvovaní jej víkendového seminára na Slovensku som vedela, že chcem ísť aj na jej 2-mesačný Sacred Dance Training do Indie. Tento fyzicky aj emočne intenzívny a transformačný pobyt som absolvovala 2-krát. Druhý krát aj ako súčasť Zolinho support teamu s úlohou podpory žien v liečivo-emočných procesoch. To mi umožnilo nielen ďalej sa rozvíjať v úžasných pohybovo-duchovných náukach, ktoré Zola prináša, ale aj rozvíjať sa v zručnosti sprevádzania žien a ľudí celkovo v liečbe emočných zranení.

Z mojich učiteľov svieti na mojej ceste môj blízky priateľ Leri Veleslav. Okrem náuky Rozpoznania skutočnosti, ktorá mi prišla prostredníctvom neho do života a z uletenej ezo víly spravila ezo vílu s koreňmi (viz seminár Neha s koreňmi) mi tento človek priniesol do života dar meditácie. Bol pre mňa dostatočne silným vzorom, aby som nasledovala jeho radu zpred 6 rokov „každé ráno si sadni na zadok a medituj.“ Meditácie sa stali bežnou súčasťou môjho života a prichádzajú mi v nich aj vnemy k mojej práci a novým tvorivým projektom. Môžem povedať, že práve dar meditácie mi umožnil vznik a rozvoj milovaného bábätka – projektu Kňažky Irije. V prístupe k meditáciám a k životu celkovo nachádzam momentálne veľkú podporu a inšpiráciu u Moojiho a v dielach amerického psychiatra Davida R. Hawkinsa.

V energetike ženského tela som sa vzdelávala aj u Zulmy Reyo. Pod jej vedením som absolvovala Feminine Mysteries 1,2. Zulma bola dlhoročnou Oshovou žiačkou, žijúcou v jeho blízkosti a taktiež dlhoročnou žiačkou liečiteľa a kresťanského mystika z Cypru Daskalosa. Čo sa týka práce s telom, energiami a posvätnej sexuality, priťahuje a inšpiruje ma aj práca tantrickej učiteľky a mystičky Sofie Sundari, u ktorej som absolvovala seminár aj niekoľko kurzov. Rozvíjam sa aj v oblasti jogy, absolvovala som jogový trénersky výcvik u Fredyho Ayisiho a niekoľko seminárov pod vedením Mateja Jurenku. Pri práci s vedomím, liečením emočných zranení ma veľmi posunuli semináre na tému kvantového tvorenia u Evky Ďurišovej. Momentálne ma priťahuje aj práca s hlasom a tento rok som absolvovala 10-dňový pobyt Vocal Odyssey s Nessi Gomes.

Univerzita vedomého života – je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti nájdete na www.vedomaskola.sk.

Univerzita vedomého života – je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti a našich ďalších aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.Go to Top