Srdečne Vás pozývame na zážitkový víkend do penziónu na slnečnej stráni vo Vyhniach.
Život v partnerstvách môže mať rôzne podoby. Každá jedna prináša rôznorodosť a rozmanitosť, tak ako každý jeden človek je unikátny svojim vzhľadom, myslením, cítením a videním života v ktorom žije.
Posvätné nazeranie na život, mení partnerské tvorenie úplne od základov. Vnímať seba ako človeka a vedomého tvorcu, prinesie do každodennej spleti energií nové a nové možnosti, ktorými sa človek posúva vpred. V partnerskom súznení je to väčšej hĺbke a vzájomnej zhode všetkých charakterových čŕt a vlastností. Poznávať sa, prehlbovať, rozprávať, cítiť a vnímať seba a partnera/ku.
Poďme sa naučiť ako prehĺbiť tieto posvätné cnosti, cez zážitky, slová a zdieľanie v posvätnom kruhu.
Seminár je vhodný pre páry aj jednotlivcov.
Seminárom budú sprevádzať skúsení lektori:
Beáta Hlohovská – etikoterapeutka, ktorá veľa rokov pomáha ľuďom, najmä na životných križovatkách nájsť samých seba, vnútorný pokoj, silu a zdravie. Sprevádza ženské kruhy, vedie liečivé ženské semináre a lektorkou Univerzity vedomého života.
www.vzajomnost.sk
Braňo Rybička – učí na Univerzite vedomého života, pôsobí v oblasti sebapoznávania, liečenia, zdravého spôsobu myslenia, je autorom niekoľkých kníh a množstva článkov a videí.
www.vedomaskola.sk/brano-rybicka
Kde: Penzión na slnečnej stráni, Vyhne
Kedy: Stretávame sa 5.11.2021 o 10:00 v piatok a končíme 7.11.2021 o 14:00 v nedeľu.
Cena: 250 ,- eur za osobu. V cene je zahrnutá obživa, ubytovanie a lektorné
Pre registráciu pošli 99,- eur na čú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 do poznámky daj svoje meno.
Ak máte nejaké otázky píšte na brano@vedomaskola.sk