Nahrávam Udalosti

Vzťahy bez dlhov, alebo ich vyrovnanie

Rovnocenná komunikácia v rodine, medzi partnermi, rodičmi a deťmi

Ako má vyzerať správna družka a čo je úlohou správneho druha? Má partnerstvo pravidlá, ktoré si treba vopred dohodnúť alebo sa máme oddať bezpodmienečnej láske? Je lepšie vstupovať do vzťahu bez očakávaní alebo naopak – mať jasno, čo od partnera/ky vlastne chcem? Čo mám právo si vo vzťahu pýtať a na čo právo nemám? Do akej miery mám vo vzťahu vyhovieť a kde je hranica môjho prispôsobovania sa? Dá sa žiť vo vzťahu bez podmienok a aký to má potom zmysel? Kedy vzniká záväzok a ako ho správne rozviazať?
Radi by sme vám predstavili skutočný stav, ktorý v súčasných vzťahoch zažívame bez posúdenia, či je to správne alebo nie. Zároveň vyjadríme ponuku iného modelu vzájomných prepojení a pokúsime sa navrhnúť cestu, ako sa k nemu dostať. Vzťah si totiž môžeme naplno užívať aj keď je poznačený počiatočnou krivdou. Nezabudnime však, že aj vzťahy bez krivdy alebo dlhu majú svoj posvätný zmysel a je o čo stáť.

Máte chuť sa dozvedieť viac?

Pozývame všetkých, ktorý pocítili hlad po obohacujúcich vedomostiach na interaktívnu besedu, kde bude dostatočný priestor na Vaše otázky.

Prednášajúci používa výlučne príbehy a príklady z reálneho života, ktorých má ako dlhoročný terapeut nadostač nielen z praxe, ale aj z vlastného života.
Veríme, že jeho poznatky a skúsenosti Vám budú pevným odrazovým bodom k vlastnej náprave, či nadstavbe kvality Vašich vzťahov.
Besedou Vás bude sprevádzať leri Veleslav Švec. Terapeut, ktorého vzdelávanie v tejto oblasti prebiehalo na ulici v „epicentre nákazy“. Bohaté znalosti nadobudol aj v spolupráci s centrom pre liečbu drogových závislostí a veľká skupina ľudí ho pozná tiež ako učiteľa Rozpoznania skutočnosti, ktorý pôsobí na Univerzite vedomého života ako garant náuky a predseda správnej rady.

Účasť na besede je potrebné registrovať v rezervačnom systéme Revus štúdia.

Ak si rezervujete miesto do 30.4. cena za besedu je zvýhodnená na 15,- €
Po tomto termíne je cena 21,- € (ak budú voľné miesta možná kúpa i na mieste).Go to Top