Loading Events

ŽENA: sila bojovníčky

Milá žena,

pozývame Ťa na seminár ŽENA: sila bojovníčky z cyklu seminárov posvätného ženstva KŇAŽKY IRIJE, ktoré sprevádza Nika Laňková. Počas tohto seminára sa budeme venovať aktivácii vnútorného archetypu žiarivej bojovníčky. Prepustíme súperenie a boj o moc a oprieme sa o tvorivú silu v našom vnútri. Ukážeme si, ako dokážeme transformovať energiu hnevu a využiť jej tvorivý potenciál. Budeme prepúšťať strach zo svojej sily a zranenia z minulosti, kde sme túto silu nevedeli používať v zmierení. Ukážeme si ako nás archetyp bojovníčky prepája so silou konať a manifestovať zámery v hmotnom svete. Prepustíme energetické bloky, ktoré nám blokujú v živote hojnosť a schopnosť tvoriť, prejaviť sa v hmote či zhmotňovať naše vízie a zámery. Naučíme sa rozpoznávať naše hranice vo vzťahoch a vedieť ich komunikovať. Naučíme sa pracovať so silou tohto archetypu a rozvážne ju používať.

TÉMY, ktorým sa budeme počas víkendu venovať:

 • Zdravé hranice
 • Energia hnevu a jej tvorivý potenciál
 • Manifestácia zámerov v hmote
 • Aktivácia kanálov hojnosti

Súčasťou seminára budú:

 • Dynamické meditácie
 • Liečivé vedené meditácie
 • Meditácia hojnosti
 • Energetické cvičenie – ZDRAVÉ HRANICE
 • Cvičenie, joga, tanec a dychové cvičenia na aktiváciu životnej energie – pre výživu tela i duše
 • Regenerácia v prírode
 • Chutná vegánska výživa

Organizačné informácie:

Termín: 25.3.-27.3.2022, piatok-nedeľa

Kde: Centrum LOVINKA pri Lučenci

Kurzovné: 115 Eur

Poplatok za stravu a ubytovanie vo výške 75 Eur sa platí na mieste.

Prihlášky a registrácia emailom na nika@vedomaskola.sk

Seminár začína v piatok o 17:00 a končí v nedeľu okolo 16:00. V piatok začíname večerou a v nedeľu končíme obedom. Ubytovane je vo viac-posteľových izbách. Prineste si so sebou spacák, vankúšik, meditačný vankúšik, karimatku na cvičenie, uterák, prezúvky, pohodlné oblečenie na meditáciu, cvičenie, tanec ako aj na vychádzky do prírody (aj v prípade dažďa), ekologickú kozmetiku (biočistička), šatku na oči, pero, zápisník, sódu bikarbónu.

Kapacita semináru: 15 účastníkov

Seminár je súčasťou vzdelávacieho cyklu posvätného ženstva KŇAŽKY IRIJE. Tieto semináre sa dajú absolvovať ako celý cyklus alebo samostatne (okrem záverečného seminára ZRODENIE BOHYNE, ktorého účasť je podmienená absolvovaním celého cyklu).

Zahŕňajú úvodný seminár:  ŽENA: sila nehy s koreňmi –  24.2.-27.2.2022

Prácu s archetypmi – ŽENA: sila čarodejky, ŽENA: sila matky, ŽENA: sila bojovníčky, ŽENA: sila milenky (12.5.-15.5.2022) a ŽENA: zrodenie Bohyne (júl 2022)

O lektorovi

Seminárom Vás bude sprevádzať Nika Laňková. Nika pôsobí ako učiteľka v Univerzite vedomého života, kde vyučuje Rozpoznanie skutočnosti v 1. ročníku a zručnosť meditácie v semestri Duševné telo. Prepájanie zručnosti meditácie s pragmatickosťou náuky Rozpoznania skutočnosti robí z Niky sprievodcu, ktorý uzemňuje a učí lietať zároveň. Jej silnými kvalitami je autenticita, oddanosť svojej ceste a schopnosť vytvoriť silné liečivé zázemie prijatia a bezpečia. Je tvorcom meditačných kurzov Ži JA, ktorých zámerom je približovať ľuďom spojenie s ich vyšším božským JA. Zaži JA zážitkové semináre zahŕňajú meditačné cvičenia, vedomú prácu s telom a dychom, energetické cvičenia, dynamické meditácie či prepájanie so živlami. Sprevádza ženské kruhy KŇAŽKY IRIJE. Robí osobné konzultácie a sprevádza ľudí pri zaceľovaní emočných zranení a návrate k rozvážnemu spôsobu života.

„Môj postoj k pohybu ako aj k vnímaniu a preciťovaniu svojho telu veľmi ovplyvnila moja učiteľka Zola Dubnikova. Zola Dubnikova je medzinárodná lektorka a tanečnica, ktorá prináša svetu svoj unikátny Holistic Dance Language (jazyk holistického tanca), ktorý lieči a transformuje nielen telo, ale aj dušu. Pri Zole to bola “láska na prvý pohľad“ a po absolvovaní jej víkendového seminára na Slovensku som vedela, že chcem ísť aj na jej 2-mesačný Sacred Dance Training do Indie. Tento fyzicky aj emočne intenzívny a transformačný pobyt som absolvovala 2-krát. Druhý krát aj ako súčasť Zolinho support teamu s úlohou podpory žien v liečivo-emočných procesoch. To mi umožnilo nielen ďalej sa rozvíjať v úžasných pohybovo-duchovných náukach, ktoré Zola prináša, ale aj rozvíjať sa v zručnosti sprevádzania žien a ľudí celkovo v liečbe emočných zranení. Čo sa týka práce s telom, energiami a posvätnej sexuality, priťahuje a inšpiruje ma aj práce tantrickej učiteľky a mystičky Sofie Sundari, u ktorej som taktiež absolvovala seminár. Keď hovoríme o energetike ženského tela a o vnímaní človeka ako multidimenzionálnej bytosti, ovplyvnilo ma aj učenie Zulmy Reyo, u ktorej som absolvovala Feminine Mysteries 1,2. Zulma bola dlhoročnou Oshovou žiačkou, žijúcou v jeho blízkosti a taktiež dlhoročnou žiačkou liečiteľa a kresťanského mystika z Cypru Daskalosa.

K meditáciám ma priviedol môj učiteľ Rozpoznania skutočnosti v Univerzite vedomého života Leri Veleslav. To som ešte netušila ako veľmi tento krok ovplyvní moju životnú cestu a s úsmevom si pamätám na slová môjho priateľa i učiteľa zpred niekoľkých rokov – „každé ráno si sadni na zadok a medituj.“ Meditácie sa stali bežnou súčasťou môjho života a prichádzajú mi v nich aj vnemy k mojej práci a novým tvorivým projektom. V prístupe k meditáciám a k životu celkovo nachádzam momentálne veľkú podporu a inšpiráciu u Moojiho a v dielach amerického psychiatra Davida R. Hawkinsa.

ENERGETICKÁ PODPORA KRUHU: Lucia Muchová, študentka Ropoznania skutočnosti, absolventka meditačných ŽiJA kurzov a kňažka Irije

Univerzita vedomého života – je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti a našich ďalších aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.Go to Top