Nahrávam Udalosti

ŽENA: sila matky

 Kapacita je obmedzená na 14 účastníkov.

Milá žena,

pozývame Ťa na 4-dňový transformačný seminár ŽENA: sila matky. Počas tohto seminára sa budeme venovať ozdravnej práci s archetypom MATKA. Nie, nevadí, ak nemáš deti. Archetyp matky bude o vstúpení do skutočnej lásky. Budeme prepúšťať naše podprahové tendencie a hry na pseudolásku, kedy naša starostlivosť o blízkych je vlastne žobronením o lásku a pozornosť. Budeme sa učiť ako sa napojiť na zdroj lásky vo svojom vlastnom vnútri a z tohto miesta potom vykonávať starostlivosť o domácnosť, tvorenie či zdieľanie s blízkymi. Čo sa tým mení? Úplne všetko. A my si môžeme vytvárať pravdivé vzťahy, kde nemáme potrebu manipulovať našim okolím, prepúšťame hru na vinu a trest. Pretože to, čo má každá obeť či tyran spoločné je neschopnosť vyživiť sa zvnútra. Paradoxne tieto hry nám vyhovujú, pretože prinášajú emočný benefit pre obe zúčastnené strany. Naše ego sa totiž nezúčastňuje ničoho, čo pre neho nemá zmysel a tak si vytvorilo, často aj generačne, stratégie prežitia, ktoré nám do života prinášajú viac utrpenia ako radosti. Si pripravená ich prepustiť?

Seminár zahŕňa aj prácu s liečením vnútorného dieťaťa, čo nás prirodzene podporuje v rozvážnom a zrelom používaniu archetypu matky v nás.

Počas seminára sa budeme venovať týmto témam:

 • Liečenie vnútorného dieťaťa
 • Rozdiel medzi láskou a závislosťou
 • Ukotvenie v srdci, frekvencia otvoreného srdca a liečenie citového poľa
 • Aktivácia a liečenie ženského lona
 • Spojenie sa s vnútornou múdrosťou svojho tela, srdca a duše

Súčasťou seminára budú:

 • Liečivé meditácie, práca s vnútorným dieťaťom
 • Zaži JA meditácie – autorské Zaži JA meditácie sa opierajú o 3 základné piliere – rozvíjanie stavu neosobného ticha, stav otvoreného srdca a vedomá prítomnosť v tele – všetky 3 piliere týchto meditácií vychádzajú z jedného základu – bytie v prítomnosti – prehlbujú schopnosť prijímať vnemy od svojho vyššieho JA -tvorivého vedomia, dochádza k liečeniu tela, harmonizácii mysle a poznaniu seba samého ako čistého vedomia
 • Dynamické meditácie – kde skrze pohyb, tanec, prácu s dychom dochádza k liečeniu, aktivácii vnútorných energií a harmonizácii tela a mysle
 • Cvičenie, joga a tanec – pre výživu tela i duše
 • Tantra – aktivácia ženského lona
 • Relaxačná cesta zvukom (hra na hangpan)
 • Regenerácia v prírode
 • Chutná vegánska výživa pre ozdravenie tela

Organizačné informácie:

Termín: 27.1.-30.1.2022, štvrtok-nedeľa

Kde: Centrum LOVINKA pri Lučenci

Kurzovné: 163 Eur

Poplatok za stravu a ubytovanie vo výške 110 Eur sa platí na mieste.

Prihlášky a registrácia emailom na nika@vedomaskola.sk

Seminár začína vo štvrtok o 18:00 a končí v nedeľu okolo 15:00. Vo štvrtok začíname večerou a v nedeľu končíme obedom. Prineste si so sebou spacák (postele sú k dispozícii), vankúšik, meditačný vankúšik, karimatku na cvičenie, uterák, prezúvky, pohodlné oblečenie na meditáciu, cvičenie, tanec ako aj na vychádzky do prírody (aj v prípade dažďa), ekologickú kozmetiku (biočistička), šatku na oči, pero, zápisník, sódu bikarbónu.

Kapacita semináru: 14 účastníkov.

Seminár je súčasťou vzdelávacieho cyklu posvätného ženstva KŇAŽKY IRIJE. Tieto semináre sa dajú absolvovať ako celý cyklus alebo samostatne.

Zahŕňajú úvodný seminár ŽENA: sila nehy s koreňmi –  24.2.-27.2.2022

Prácu s archetypmi – ŽENA: sila čarodejky, ŽENA: sila matky (27.1.-30.1.) , ŽENA: sila bojovníčky (25.3.-27.3.), ŽENA: sila milenky (máj 2022) a ŽENA: zrodenie Bohyne.

O lektorovi:

Seminárom Vás bude sprevádzať Nika Laňková. Nika pôsobí ako učiteľka v Univerzite vedomého života, kde vyučuje Rozpoznanie skutočnosti v 1. ročníku a zručnosť meditácie v semestri Duševné telo. Prepájanie zručnosti meditácie s pragmatickosťou náuky Rozpoznania skutočnosti robí z Niky sprievodcu, ktorý uzemňuje a učí lietať zároveň. Jej silnými kvalitami je autenticita, oddanosť svojej ceste a schopnosť vytvoriť silné liečivé zázemie prijatia a bezpečia. Je tvorcom meditačných kurzov Ži JA, ktorých zámerom je približovať ľuďom spojenie s ich vyšším božským JA. Zaži JA zážitkové semináre zahŕňajú meditačné cvičenia, vedomú prácu s telom a dychom, energetické cvičenia, dynamické meditácie či prepájanie so živlami. Sprevádza ženské kruhy KŇAŽKY IRIJE. Robí osobné konzultácie a sprevádza ľudí pri zaceľovaní emočných zranení a návrate k rozvážnemu spôsobu života.

„Môj postoj k pohybu ako aj k vnímaniu a preciťovaniu svojho telu veľmi ovplyvnila moja učiteľka Zola Dubnikova. Zola Dubnikova je medzinárodná lektorka a tanečnica, ktorá prináša svetu svoj unikátny Holistic Dance Language (jazyk holistického tanca), ktorý lieči a transformuje nielen telo, ale aj dušu. Pri Zole to bola “láska na prvý pohľad“ a po absolvovaní jej víkendového seminára na Slovensku som vedela, že chcem ísť aj na jej 2-mesačný Sacred Dance Training do Indie. Tento fyzicky aj emočne intenzívny a transformačný pobyt som absolvovala 2-krát. Druhý krát aj ako súčasť Zolinho support teamu s úlohou podpory žien v liečivo-emočných procesoch. To mi umožnilo nielen ďalej sa rozvíjať v úžasných pohybovo-duchovných náukach, ktoré Zola prináša, ale aj rozvíjať sa v zručnosti sprevádzania žien a ľudí celkovo v liečbe emočných zranení. Čo sa týka práce s telom, energiami a posvätnej sexuality, priťahuje a inšpiruje ma aj práce tantrickej učiteľky a mystičky Sofie Sundari, u ktorej som taktiež absolvovala seminár. Keď hovoríme o energetike ženského tela a o vnímaní človeka ako multidimenzionálnej bytosti, ovplyvnilo ma aj učenie Zulmy Reyo, u ktorej som absolvovala Feminine Mysteries 1,2. Zulma bola dlhoročnou Oshovou žiačkou, žijúcou v jeho blízkosti a taktiež dlhoročnou žiačkou liečiteľa a kresťanského mystika z Cypru Daskalosa.

K meditáciám ma priviedol môj učiteľ Rozpoznania skutočnosti v Univerzite vedomého života Leri Veleslav. To som ešte netušila ako veľmi tento krok ovplyvní moju životnú cestu a s úsmevom si pamätám na slová môjho priateľa i učiteľa zpred niekoľkých rokov – „každé ráno si sadni na zadok a medituj.“ Meditácie sa stali bežnou súčasťou môjho života a prichádzajú mi v nich aj vnemy k mojej práci a novým tvorivým projektom. V prístupe k meditáciám a k životu celkovo nachádzam momentálne veľkú podporu a inšpiráciu u Moojiho a v dielach amerického psychiatra Davida R. Hawkinsa.

ENERGETICKÁ PODPORA KRUHU:

Lucia Muchová, študentka Rozpoznania skutočnosti, absolventka meditačných ŽiJA kurzov a kňažka Irije.

Univerzita vedomého života – je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti a našich ďalších aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.Go to Top