1. Udalosti
  2. Online – ZOOM (1)
Today

Zušľachťovanie cností – online

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

V kurze Náprava závislostí na vzorcoch myslenia prinášame tému Zušľachťovania cností. Keď sme naše vlohy už objavili napríklad pomocou metódy Tvorivej predstavy, je čas ich naplniť. Ako na to? Pozývame Vás do zdieľanej prednášky zakladateľa kurzu a autora metódy online formou.

25€

Čo sa skrýva v hĺbke tela – online

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Chrbát a chrbtica sú časti, ktoré dobre poznáme hlavne vtedy, keď sa ozývajú obmedzujúce bolesti. Viete ale, že vznikajú nerovnováhou zapojenia svalov? A to tých, ktoré sú im najbližšie? Svaly jadra tela nastavujú veľmi detailne dôležité kosti a kĺby do polôh, kde bolieť nemajú. Ak teda bolesť vzniká, riešenie sa nachádza aj v pochopení fungovania vnútra tela, prepojenia svalov CORE a cvičení, ktoré sú účinné, nie ťažké.

25€

Zdravý sed nie je mýtus – online

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Viete, prečo si "podvedome" zakladáte nohy pod stoličku? Alebo máte tendenciu si ich niekam vyložiť, či zakliesniť? Možno Vás to prekvapí, ale nie ste v tom sami. Každý, kto má nesprávnu výšku stoličky, či sedadla v aute trpí, pretože telo nevie dobre rozložiť záťaž, ktoré naň gravitácia vyvíja a hľadá stabilnú oporu. Ako teda nájsť tú najlepšiu pozíciu na sedenie? Čo s rukami a hlavou? Na to všetko si ukážeme praktické príklady, aby Vás už žiadne pracovné prostredie neprekvapilo.

25€

Chrbát a chrbtica v každodennej záťaži – online

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Tak ako sa cez chrbát chrbticou prepájajú končatiny, tak nás budú neustále viesť informácie o chrbte a chrbtici celým kurzom. K jednotlivým častiam chrbta a chrbtice sa však budeme venovať detailne, aby sme úspešne uzavreli poznatky o našom tele. Ako si uvoľniť krčnú chrbticu, či ako ju vôbec nezaťažovať? Čo s unavenými krížami, alebo seknutým chrbtom? Dostatočný čas na osobné otázky nám pomôžu zorientovať sa s časťami tela, ktoré niekedy postihuje "chrbtová slepota".

25€

O pôvode závislostí – online

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Pripravili sme si pre Vás vzdelávací a tréningový kurz, ktorý odhalí podstatu závislosti ako takej a ponúkne viaceré metodiky na prevenciu i liečbu tohto dnes tak rozšíreného duševného zranenia. Na našom stretnutí Vám predstavíme závislosť ako chobotnicu s jednou hlavou, ktorá má však nespočetne veľa chápadiel. Ak odtnete jedno, narastú miesto neho ďalšie dve. Pokiaľ neodhalíte hlavu, nemáte šancu na uzdravenie.

25€Go to Top