Prihlasovanie sa na jednotlivé vyučovacie dni
2. a 3. ročníka pre verejnosť a absolventov

Pozývame Vás na ochutnávku náuky prostredníctvom jednotlivých vyučovacích dní. Môžete si sami vybrať, ktoré chcete absolvovať, nemusíte absolvovať všetky. Po prihlásení sa na vybraný vyučovací deň cez formulár nižšie Vás budeme kontaktovať.

Pre verejnosť alebo pre tých, čo druhý ročník ešte neabsolvovali, ale majú záujem sa zúčastniť len niektorých vyučovacích dní, cena za jeden vyučovací deň je 90. V prípade záujmu absolvovať takto 3 a viac vyučovacích dní, viete si u nás dohodnúť zľavu. V takomto prípade nás kontaktujte emailom na studium@vedomaskola.sk .

Ak ste už absolvovali ako študent UVŽ daný ročník, máte vyučovací deň v novom 2. ročníku a v 3. ročníku za zľavnenú cenu 65€ platnú pre tento školský rok 2022/23.

Prihlášky na témy 2. a 3. ročníka sú určené len pre verejnosť alebo absolventov štúdia, ktorí prerušili alebo dokončili svoje štúdium. Ak si aktívne študujúci študent, prosím svoje požiadavky ohľadom štúdia napíš priamo na študijné odelenie, na adresu studium@vedomaskola.sk