Nahrávam Udalosti

AKO NA STRES A ČO SO STRACHOM?

Beseda s Braňom Rybičkom v Bardejove

NA AKCIU SA NETREBA REGISTROVAŤ

Pozývame Vás na besedu v ktorej otvoríme témy, ktoré nie sú veľmi príjemné. Za to ich porozumenie a pochopenie môže človeku priniesťčšiu slobodu, dôveru a poznanie. Veď nie nadarmo sa hovorí, že nie je všetko čierno-biele a aj tie zlé veci majú svoj dôvod. Poďme sa na nich spolu pozrieť do hĺbky, nech nás prestanú raz a navždy obmedzovať.

Počas besedy Vás bude sprevádzať učiteľ Univerzity vedomého života Braňo Rybička, ktorý pôsobí v oblasti sebapoznania, liečenia, zdravého spôsobu myslenia už takmer desať rokov, napísal niekoľko kníh a množstvo článkov, jeho krédom je miluj život a život ťa bude milovať navždy.

Počas stretnutia bude predstavené štúdium na Univerzite vedomého života.

Univerzita vedomého života je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Chceme aktívne prispievať k tvorbe novej spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, kde sa každý jednotlivec môže rozvíjať slobodne a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých.

Viac informácií o náuke Rozpoznania skutočnosti, ktorá ponúka pragmatické zručnosti na spravovanie vlastnej osobnosti a ďalších našich aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.

Organizačné informácie

Kde: Bašta, Na hradbách 94/3, Bardejov
Kedy: streda 7.9.2022 – 18:00 – 20:00
Vstupné: dobrovoľný príspevok lektoroviGo to Top