Čo nás v škole nenaučili?

Beseda s Braňom Rybičkom v Trebišove

NA AKCIU SA NETREBA REGISTROVAŤ

Univerzita vedomého života Vás pozýva na besedu na zaujímavú tému s Braňom Rybičkom.

Každý jeden z nás absolvoval školský vzdelávací systém, ktorý nám dal tú najlepšiu výbavu na život, akú len vedel. S odstupom rokov som zistil, že tam veľmi veľa vecí chýba. Poďme sa na nich teda spolu pozrieť.

KTO VLASTNE SOM?

V ČOM JE MOJA VÝNIMOČNOSŤ A JEDINEČNOSŤ?

PREČO SÚ NIEKTORÉ  MOJE VZŤAHY TAKÉ KOMPLIKOVANÉ?

CHCEM ŽIT ŠŤASTNÝ ŽIVOT, ALE AKO TO MÁM V  TOMTO SVETE UROBIŤ?

Na tejto besede vám poradím, ako rozvíjať svoje kvality, zlepšovať zručnosti, skvalitňovať vzťahy a celkovo žiť šťastný život.

Porozprávame sa o nových možnostiach rozvoja osobnosti, tela aj mysle. Vzájomnou interakciu a besedou si zodpovieme všetky otázky, ktoré Vás zaujímajú a ktoré z témy vyplynú.

Zavolajte svojich priateľov a známych, zažijeme spolu veľmi príjemný podvečer so zaujímavými témami.

O LEKTOROVI:

Počas besedy Vás bude sprevádzať učiteľ Univerzity vedomého života Braňo Rybička, ktorý pôsobí v oblasti sebapoznania, liečenia, zdravého spôsobu myslenia už takmer desať rokov, napísal niekoľko kníh a množstvo článkov, jeho krédom je „Miluj život a život ťa bude milovať navždy.“

Počas stretnutia bude predstavené štúdium na Univerzite vedomého života.

Univerzita vedomého života je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Chceme aktívne prispievať k tvorbe novej spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, kde sa každý jednotlivec môže rozvíjať slobodne a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých.

Viac info o náuke Rozpoznania skutočnosti, ktorá ponúka pragmatické zručnosti na spravovanie vlastnej osobnosti a ďalších našich aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.

Organizačné informácie

Kde: NS Berehovo, M. R. Štefánika 2329, Trebišov (bývalé papiernictvo)
Info na tel. č.: 0905 796 769
Kedy:  utorok 6.9.2022 – 18:00 – 20:00