Žijeme vo vzťahovom svete, v ktorom sme v stálej interakcii s našim okolím. S ľuďmi, s prostredím, s prírodou, so situáciami. Mnohé už vnímame ako samozrejmosť, ba dokonca ako automatické fungovanie. Je to však skutočne tak?
Je v našich životoch a vzťahoch všetko dané, bez toho, aby sme do neho zasahovali svojim pôsobením?
Či jestvuje čosi viac?
Čosi, čo presahuje naše bežné vnímanie?
Je možné, že naše vzťahy ovplyvňuje mágia a my si tak môžeme vyčarovať (vytvoriť) šťastný a pokojný život?
Na tieto a hlavne na Vaše otázky odpovie na živej besede Joli Litvaj a Natali Ladenka, sprievodcovia Školy živlovej mágie. Radi Vám predstavia, že na svet sa dá nazerať ozaj aj magicky. Predstavia Vám, ako vzájomne pôsobia živly v živote a ako ich silu môžeme využiť pre svoj osoh. Predstavia Vám, ako môžeme využiť pôsobenie mágie a živlov v budovaní vzťahov.
KDE: Penny coffea
KEDY: 15. február 2024 od 18:00 h
VSTUPNÉ: dobrovoľné
Viac o Škole živlovej mágie https://vedomaskola.sk/zivlova-magia/