Nahrávam Udalosti

 Čarodejná dovolenka na Prameni Života

Milí priatelia!
Srdečne Vás pozývame na čarodejnú dovolenku do svätej háje na Prameň Života.

Za posledné obdobie sme si ako spoločnosť prešli rôznymi výzvami, ktoré nás postavili na križovatku nových možností. Život plynie ďalej a my si pred ďalším krokom môžeme na okamih vydýchnuť, načerpať čerstvé sily a spoločne sa zamyslieť

Poznáme, čo je pre náš život zdravé a prirodzené?
Kráčame cestou k duchovnému naplneniu?
Dokážeme si zachovať nadhľad nad situáciou a zároveň byť správcom svojho príbehu?
Ako vplývať na to, čo sa deje okolo nás?
Do akej miery to môžeme ovplyvniť?

Pôvod všetkého konania i rozhodovania človeka spočíva v jeho schopnosti tvoriť. Nastal čas odkryť spôsoby, ako sa odkliať z podedenej krútňavy starých vzorcov a presvedčení a dozrieť do stavu osobnosti, v ktorom vnímame svet v širších súvislostiach. Inak sa môžeme ľahko stratiť v búrlivom víre predstáv, ktoré vedú do slepej uličky. Počas sústredenia si ukážeme čarodejné zručnosti prenikania do skrytých svetov, ktorými dokážeme pôsobiť na to, čo prežívame. Napojíme sa na hĺbku našich koreňov a oživíme ducha v prírodných obradoch. Sústredením živy sa naučíme udržiavať duševnú čistotu, zladíme ducha s posvätnými riekankami a prehĺbime úctu k hodnotám našich predkov.

Príďte si s ľahkosťou a humorom rozšíriť svoje obzory, zhlboka dýchať a uzrieť náuku Rozpoznanie skutočnosti z novej perspektívy. Skrze obrodu slávnych véd sa spoločne naladíme na sily radostného života, ktoré odkrývajú žiarivý stav našej duše.

V svätoháji nový vek sa budí.

????????????

~ Miesto ~

Prameň Života je centrum na samote v lese, obkolesené horami a lúkami, ktoré sa zameriava na rozvoj tvorivého ducha. Pripravte sa na jednoduchšie podmienky pobytu vo veľkej chate s jurtou v prírode.

~ Obživa ~

O vegetariánsku plnú penziu a domácu atmosféru v kuchyni sa postará Dobromilka.

~ Program ~

– Žiaraslávne rozjímacie cvičenia
– rozpravy na zaujímavé témy
– oživovanie čuvov a živočiar
– spoločné obrady v lese
– cvičenia Rozvahy pohybu
– čaroslovné výklady slov
– cesty zvukom so živými nástrojmi
– prenocovanie na silovom mieste na vrchole hory
– kúpanie v lokálnych prírodných vodách
– pozorovanie západu slnka a nočnej oblohy
– užívanie si letných chvíľ a voľna od povinností
Program si budeme tvoriť spoločne, podľa záujmu o navrhnuté aktivity.

~ Cena ~

– prvá časť 200€ sa platí vopred po prihlásení sa cez formulár nižšie a zahŕňa stravu, ubytovanie a organizačný poplatok.
– druhá časť odmena sprievodcom sa platí na konci pobytu – odmenu sprievodcom si stanovujú zúčastnení sami podľa miery vlastných možností a síl v takej výške, akú by sami prijali za rovnaký objem práce.
Absolventi 1. ročníka na ÚVŽ majú zľavu 10€.

~ Sprievodcovia ~

Verka Garbanová poskytne priestor pre autentický zážitok v prírodnom prostredí, za hranicami poznaného, kde sa spojíme a zladíme s tvorivými silami živlov v zjavenom svete.
Leri Veleslav Švec za pomoci práce s pozornosťou odhalí súvislosti medzi prítomným dianím a našim skrytým pôsobením, ktoré nám pomôže skrze podobenstvá porozumieť a prakticky uchopiť vzhľadom na náš osobný príbeh.

????????????

Dovolenka je vhodná pre každého, kto sa chce ponoriť hlbšie do svojho vnútra, načerpať čerstvé sily alebo si príjemne oddýchnuť v kruhu podobne zmýšľajúcich bytostí.
Na dovolenku sa môžete prihlásiť aj keď ste na Univerzite vedomého života neštudovali.
Kapacita pobytu je obmedzená. Svoje miesto si vopred rezervujte zaplatením zálohy.

Tešíme sa na stretnutie, hoja!

Je potrebné sa zaregistrovať cez formulár na konci tohto textu. Po registrácii obdržíte ďalšie inštrukcie emailom.

Prihlasovací formulár:Go to Top