Nahrávam Udalosti

MÚDROSŤ

Cesta Vedomého Muža

Múdrosť – kvalita, ktorej sa musíme učiť. Otvoriť sa jej a nájsť jej podstatu dáva mužovi rozvahu. Pokoj v rozhodovaní a následnom správnom konaní.

Víkendom Vás sprevádza Valerián Leri Švec a Braňo Rybička.

Miesto: Shambhala mind & outdoor centrum, Lúčka, Slovensko

Zážitkové cvičenia pre podporu a nájdenie správneho postoja v živote. Prepojenie s múdrosťou ako takou. Jej kvalitu a silu, ktorá pomáha žiť správny život budeme objavovať formou výpravy za odpoveďami na nasledovné otázky:

 • ako vznikajú pravidlá a čo sú to pravidlá
 • rozpoznávanie pravidiel
 • čo je to spravodlivosť
 • tvorba spravodlivého života
 • spravodlivý postoj k pravidlám

Hravým zážitkom sa úplne vážne postavíme do pevného postoja spravodlivého muža. V pohybe mysle i tela v sprievode skúseného harcovníka, ktorého múdrosť budete môcť overiť priamo tvárou v tvár.

Čo prináša projekt Vedomý muž:

Počas série víkendov sa stretnete so sebou samým. S najhlbšími strachmi a nevypovedanými vecami. Dostanete sa na koreň veci. Vyliečia sa staré zranenia a obnoví sa zdravé sebavedomie. Ukážeme si vo veľa prípadoch ako zmeniť myslenie a pochopiť svoje slabosti a urobiť z nich silný základ tvorcu. Podporíme sebadôveru a silu zodpovednosti. Cez vlastné pochopenia, zdieľania, vedomosti a zážitky nájdeme vnútorné poznanie, ktoré nám ukáže svoje miesto v tejto dobe.

Po stáročia sa muži vyberali na lov a do bojov. Chodili a porovnávali svoju silu a dokazovali mužnosť. Dnešná doba je iná. Nie sú potrebné dobývania okolitých zemí. Nie je potrebné loviť a bojovať o prežitie. Boj ako taký pomaly končí a nastáva väčšia forma zdieľania a vzájomnej podpory.

Niektorí z nás sa posunuli do takej miery, že im starý spôsob myslenia, žitia a bytia nedáva zmysel. Poniektorí z nás chodia naďalej do prác, ktoré nás až tak nebavia, no prinášajú nám obživu pre naše rodiny.

Chceme byť lepšími v partnerstvách alebo hľadáme ideálnu ženu pre spolužitie. V kruhu si rozoberieme podstatu partnerstiev ako takých a prehĺbime ich dôležitosť.
Všehochuť života nám ukazuje svoje bezhraničné možnosti. Jedinou obmedzujúcou sme my samy vo svojej nevedomosti a strachu. Poďme sa preklenúť do aktívneho tvorenia a akcie, ktorá chce odhodlanie a sebadôveru konať.

Vedomý muž je činný, aktívny mierotvorca, ktorý preniká do vecí a stáva sa vykonávateľom ich podstaty. Svojou silou mení veci a prináša nové do rodiny, partnerstiev, pracovných aj priateľských vzťahov.

Cyklus Vedomý Muž je rozdelený do

 • 7 stretnutí
 • 7 cností  ODVAHA – STRACH, SILA, MÚDROSŤ, LÁSKA, SLOBODA, MIER, PARTNERSTVO, ktoré sprevádzajú
 • 7 lektori.

Každý víkend má svoju tému, ktorou prechádzame zážitkovými cvičeniami, metodikami a osobnými skúsenosťami. Po ukončení ti garantujem, že budeš iný, viac sebavedomý, hĺbavejší, šťastnejší a pokojnejší. Viac informácií o celej Ceste vedomého muža nájdeš TU.

Organizačné informácie

Začíname 19.8.2022 od piatku 17:00 do nedele 14:00
Miesto: Shambhala mind & outdoor centrum, Lúčka
Cena za toto stretnutie je 220 €, v cene je ubytovanie,  plná penzia a lektorné.

Pre registráciu:

 • pošli 120 € do 5.8.2022 na č.ú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 , do poznámky daj svoje meno a
 • prihlás sa na brano@vedomaskola.sk

Storno podmienky

V prípade neúčasti sa storno poplatky účtujú nasledovne:
 • v prípade storna do 7 dní pred začatím akcie, prepadá 100% zálohy
 • v prípade storna do 14 pred začatím akcie, prepadá 50% zálohy
 • v prípade storna viac 14 pred začatím akcie sa záloha vracia v plnej čiastkeGo to Top