Loading Events

Podstata života

Cesta Vedomého Muža

O čom je víkend: Podstata života?

Stretnutie je zamerané na lásku, ako stav bytia. Jej všetky odtiene a možnosti ako ju kumulovať a rozvíjať v živote. Porozprávame sa o sexualite a partnerstvách. Uzdravíme zranenia a pozrieme sa na zdravý spôsob zdieľania a vzájomnej podpory vo vzťahoch.

Rozdielnosti medzi ženou a mužom sú prirodzené. Ako nájsť ich prepojenosť a súlad? Zrkadlenie vo vzťahoch? Áno, aj o tom bude toto stretnutie.

Obrady: Prejdeme si obradom zasvätenie vnútorného chrámu Lásky, kde sa uvoľnia staré zranenia a nájdeme v sebe silu Muža – Tvorcu.

Žijeme vo vzťahovom svete a či sme muži alebo ženy stretávame sa a rozvíjame najmä cez vzťahy. Pokiaľ sme my muži zaseknutí v starých a nefunkčných vzťahoch, odzrkadľuje sa nám to aj vo vzťahoch partnerských, pracovných a rodinných. Rozpoznať a pochopiť vnútorné nastavenie býva častokrát oslobodením a vykúpením zo starých štruktúr myslenia a chápania.

Počas tohto stretnutia sa pozrieme na koreň lásky ako takej. Jej prejavy a úrovne v ktorých žijeme ako ľudia. Uchopíme a zažijeme jej bezpodmienečnú podstatu a presunieme ju do našich životov. Následne prichádza otvorenie nových možností v živote, ktoré nám môžu poukázať na zlepšenie vzťahu k sebe ako človeku – bytosti a tak isto aj vzťahom v našom okolí. Porozprávame si o sexuálnej energii a ako s ňou pracovať a kultivovať ju. Ukážeme ako správne dýchať a rozšírime si povedomie dychu.

HLAVNÉ TÉMY STRETNUTIA
Láska – pravá podstata života povedaná miliónmi rôznych spôsobov. Nájdeme jej zdroj a otvoríme sa jej rýdzosti.
– Základné rozdielnosti medzi ženou a mužom sú prirodzené ako nájsť ich prepojenosť a súlad
– Čo je to zrkadlenie vo vzťahoch
– Láska ako tvorivá sila prvotnej vibrácie, najsilnejšej esencie vesmíru
– Ako odhaliť, rozvíjať, kultivovať v sebe svoj potenciál lásky v bežnom živote
– Láska a jej podoby a úrovne
– Dych lásky – správne dýchanie pre mužov
– jednoduchá technika k odstráneniu bariér brániacim nám k plnému preciťovaniu lásky a jej podpore
– Prejdeme si obradom zasvätenia vnútornému chrámu Lásky, kde sa uvoľnia staré zranenia a nájdeme v sebe silu Muža – Tvorcu

Stretnutím sprevádza:

Branislav Rybička – sprievodca, otec, partner, spisovateľ, tvorca a organizátor cyklu Vedomý Muž https://vedomaskola.sk/brano-rybicka/

ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE:

Kedy: Začíname 27.10.2023 v piatok od 17:00, končíme 29.10.2023 o 14:00 v nedeľu
Kde: Harmónia na Hlaváči Podkylava
Koľko: Cena za stretnutie je 250 €, v cene je ubytovanie, plná penzia a lektorné.

Pre registráciu:
– pošli 150 € na č.ú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 , do poznámky daj svoje meno a prihlás sa na branorybicka@gmail.com

Storno podmienky
V prípade neúčasti sa storno poplatky účtujú nasledovne:
v prípade storna do 7 dní pred začatím akcie, prepadá 100% zálohy
v prípade storna do 14 pred začatím akcie, prepadá 50% zálohy
v prípade storna viac 14 pred začatím akcie sa záloha vracia v plnej čiastke

Čo ti dá Cesta Vedomého Muža?

Vnímavosť, porozumie, pochopenie a poznanie vecí z nás robí skúsených mužov a až samotné činy z nás robia skutočných mužov. Každý jeden z nás, ktorí číta tieto riadky sa dostal v živote do bodu, ktorý bol hraničný. Nevedel, čo sa stane, alebo čo príde po danom rozhodnutí. Či to bude správne, alebo chybné. Veľakrát to bolo aj chybné, no skúsenosť, ktorú nám to prinieslo bola na nezaplatenie. Častokrát to bolo aj správne a posunulo nás to míľovými krokmi tam, kde sme teraz.

V tejto dobe je možností neúrekom, môžeme byť čím chceme a môžeme robiť čo chceme. Obmedzenia, ktoré sa nachádzajú vôkol nás sú len obmedzením nášho myslenia a pochopenia princípov života.

Stretnutia sú víkendového zážitkového charakteru, ktoré ti prinesú vnútornú zmenu a obohatenie. Pomyselný „návod“ na život, ktorý nájdeš v sebe, aby si mohol byť vzorom pre svoje okolie a budúce generácie. Nemôžeš byť tým kým nie si, iba tým kým skutočne vo svojom vnútri si.

Počas predošlých ročníkov nimi prešli muži, ktorí našli svoju silu, odvahu, múdrosť, podstatu aj odhodlanie čeliť úskaliam každodenného života trochu inak. Zmenili svoje postoje, myslenie a našli v sebe hĺbku a prepojenie s mužskou podstatou.

Slová môžu poukazovať na všeličo, no samotný zážitok je viac ako tisícky slov. Pozývam Ťa do kruhu, aby si čelil svojim strachom. Našiel zmysel svojej mužskej podstaty. Zlepšil si vzťahy a stretol skvelých ľudí a objavil nové miesta.

Viac informácií o celej Ceste vedomého muža nájdeš TU

Prihlasovanie na podujatie:

Pre registráciu pošli 150 € na č.ú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 , do poznámky daj svoje meno a prihlás sa na branorybicka@gmail.comGo to Top