Čo nás v škole neučili?

Beseda s Braňom Rybičkom v Košiciach

NA AKCIU SA NETREBA REGISTROVAŤ

Dobrá čajovňa Košice a Univerzita vedomého života pozývajú na zaujímavú besedu o nových možnostiach rozvoja osobnosti, tela aj mysle. Povieme si jednoduché princípy, ktoré pomáhajú zlepšiť život. Zavolajte svojich priateľov a známych,  zažijeme spolu veľmi príjemný podvečer so zaujímavými témami.

Počas besedy Vás bude sprevádzať učiteľ Univerzity vedomého života Braňo Rybička, ktorý pôsobí v oblasti sebapoznania, liečenia, zdravého spôsobu myslenia už takmer desať rokov, napísal niekoľko kníh a množstvo článkov, jeho krédom je miluj život a život ťa bude milovať navždy.

Počas stretnutia bude predstavené štúdium na Univerzite vedomého života.

Univerzita vedomého života je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Chceme aktívne prispievať k tvorbe novej spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, kde sa každý jednotlivec môže rozvíjať slobodne a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o náuke Rozpoznania skutočnosti, ktorá ponúka pragmatické zručnosti na spravovanie vlastnej osobnosti a ďalších našich aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.

Organizačné informácie

Kde: Dobrá čajovňa, Mäsiarska 42, KOŠICE