Nahrávam Udalosti

DOBRÁ SPRÁVA: Zlyhanie systému

Beseda s Matúšom Svinčákom v Liptovskom Mikuláši

Univerzita vedomého života pozýva na besedu na veľmi aktuálnu tému s Matúšom Svinčákom.

Týchto pár posledných rokov bolo naozaj ťažkých. Možno sa vám zdá, že všetko naokolo kolabuje. To čo ste si mysleli už neplatí. Rúcajú sa istoty, vzťahy, pracovné pomery, domovy, rodiny…

Že to pre nás nemôže byť dobré? Práve naopak. Môžeme z toho získať viac, ako sa nám zdá. Ak už nemáte chuť žiť v strachu a panike z toho, čo sa bude diať, príďte na besedu.
Porozprávame sa o tom, ako vidieť veľké príležitosti aj v ťažkých situáciách, dáme vám návody na to, ako zvládať chaotické vzťahy súčasného sveta.

Poďte s nami do besedy.

Vstupné: dobrovoľný príspevok.

NA AKCIU SA NETREBA REGISTROVAŤ

Matúš Svinčák je majster slova a učiteľ Rozpoznania skutočnosti – S pravdou neodmysliteľne súvisí spravodlivosť. Chce žiť skutočne spravodlivý život a aj to odovzdáva v každom rozhovore.

Univerzita vedomého života je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti a našich ďalších aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.Go to Top