Nahrávam Udalosti

Čo je príčinou, keď ja sa v živote ťažko brodím a ostatní si žijú s ľahkosťou? Odkiaľ sa berú bremená, ktoré si nesiem? Prečo práve ja musím mať život taký ťažký a prečo sa práve mne deje toto? Čo ma núti opakovať tie isté chyby? Aká pasca ma to drží v opakovaní tých istých vzťahov?

Aká sila ma to zväzuje, čo ma núti motať sa stále dokola? Prečo si sám spôsobujem bolesť, aj keď o tom veľmi dobre viem? Prečo neviem povedať nie?

Čo mám spraviť aby som zastavil kolotoč a vydal sa smerom, pre ktorý sa slobodne a sám rozhodnem?

Ak Vás zaujali niektoré z uvedených otázok, pridajte sa k nám na cestu k ich odpovediam.

Naše telo má svoju pamäť. Napriek tomu, že nám to spôsobuje nemálo napätia v živote, my sme sa to rozhodli využiť pre liečivé procesy.

Pri našej metóde intuitívneho pohybu odhaľujeme procesy konania, ktoré nám bolestivo deformujú náš vzťahový život. Na našej zážitkovej dielni budeme spolu tieto patologické zvyky odhaľovať a učiť sa pokrivené postoje ihneď naprávať.

Zároveň konvertujeme túto nápravu aj do návodu komunikácie a prístupu k okoliu i v partnerstvách. Uvidíme priamo v akcii naše divadielka vzťahových manipulácií či už sme my tí hýbatelia alebo naopak sme len odovzdanými bábkami. Krok po kroku si ukážeme nápravu a priamo v dielni si ju aj vyskúšame.

Telo má svoju pamäť. Tak, ako si zvyklo na základe nášho deformovaného obrazu o svete krívať, rovnako potom, ako ho vyrovnáme nás povedie do správneho prístupu k partnerom, kolegom, priateľom, deťom i rodičom.

Budeme spolu tancovať štýlom života a žiť tanečným pohybom.

Každý si z tohto zážitku môžeme vziať to, čo sa nám hodí…od láskavého hlbokého zážitku svojho tela, cez ozdravný proces uvoľnenia stuhnutí až po vysokú náuku o vedomých rozvážnych vzťahoch, ktorá sa dá uchopiteľne aplikovať v bežnom živote.

Dôležité organizačné informácie:

  • Odborná dielňa sa uskutoční v krásnom prírodnom prostredí Camping Slovakia, Plachtinské Lazy.
  • Ubytovanie pre prvých 12 prihlásených účastníkov je zabezpečené v izbách, následne v stanoch.

Cena seminára je zložená z:

1. Záloha pre záväzne prihlásenie je vo výške 49 €. Platí sa prevodom na účet vopred a zaistí vám miesto na seminári.
Variabilný symbol 10210826. Číslo účtu: SK9083300000002501132609 (Fio banka a.s.)

2. Ubytovanie a strava sa platí na mieste vo výške 87 Eur.

3. Príspevok lektorom za sprevádzanie stretnutím v takej výške, akú by ste si sami predstavovali za rovnaký objem vykonanej práce a vloženej energie.

Pre obmedzenú kapacitu si rezervujte účasť čo najskôr.

Organizáciu zabezpečuje: Ivett Kurčíková, iveta@vedomaskola.sk, Tel. 0903 164 168

lipnutie zavislost oddanost

Žubra – sprievodkyňa prirodzenou rečou tela, jeho schopností pohybu a kontaktu s prostredím, na ktoré sa napája. Prevedie vás autentickým tancom a somatickým pohybom.

Leri Veleslav Švec – sprievodca skrytým svetom vzorcov mysle, jej lipnutí a závislostí ako i schopnosti slobodne rozhodovať. Pomôže vám sústrediť sa na vaše telesné zážitky z pohybovej dielne s prepojením na vzorce správania sa vo vašich vzťahoch.Go to Top