OBRANNÁ STREĽBA

Škola bezpečnosti

Piaty deň

Kurzu môžu zo vzdelávacích dôvodov zúčastniť len pozvaní – teda tí, ktorí absolvovali predchádzajúcu prípravu.
Pre nových záujemcov bude po ukončení tohto cyklu otvorený nový kurz.

Pozývame Vás na  stretnutie v Škole bezpečnosti s Jožkom Gandžalom zamerané na obrannú streľbu.

Zameranie:

Zameranie je jednoznačne definované – čakajú nás ostré streľby!

Po doterajších “suchých nácvikoch” ste dostatočne pripravení na realizáciu:
• základných streleckých cvičení
• základných cvičení v obrannej streľbe

Pre pripomenutie, načo sa môžete tešiť:
• samopal vz. 58
• OPU Dragunov
• minisniper Slávia 456
• Glock 17
• revolver Holek
• ČZ 70
• Grand Power – Stribog 7,62
• opakovacia brokovnica

Organizačné informácie:

Termín:  sobota 22. 4. 2023 v čase od 9:00 do 17:00, z toho je 1 hodina na obedňajšiu prestávku.

Miesto: Strelnica Šimáň, neďaleko obce Predajná. Zraz všetkých účastníkov kurzu je medzi 08.45 – 9.00 hod. na parkovisku v pri Kolibe u starej Matere (https://www.ustarejmatere.sk/kontakt)

Strava: Prosím vezmite si so sebou dostatočné zásoby vody (prípadne i jedla, stravu nezabezpečujem), vhodná je šiltovka, pršiplášť a opaľovací krém (podľa počasia).

Oblečenie: Aby Vám zamestnanie dalo čo najviac hodnotných informácii a zážitkov, požiadam Vás, aby ste prišli oblečení turisticko – športovo , najlepšie maskáče, resp. staršie veci.

Cena: 75 , pre dokončenie registrácie je potrebné sumu uhradiť kreditnou kartou alebo bankovým prevodom.

Počet osôb je limitovaný, preto využite príležitosť a zaregistrujte sa teraz.

Informácie o lektorovi

Jožko Gandžala – bližšie informácie o jeho skúsenostiach, schopnostiach a o ňom samom nájdete TU.