Nahrávam Udalosti

Závislosti na vzorcoch myslenia

Sústredenie „Tvorivá predstava“

!!! Predstava má svoje pravidlá !!!

Tvorivá predstava je dômyselný postup, ktorý patrí do súboru zručností pôsobenia v „skrytých svetoch“. Je prirodzený pre každú živú bytosť, a preto sa s ním každý stretáva. Nemusí to však byť len „ľahkovážne rojčenie“. Má svoje pravidlá, má svoje úskalia a dá sa s ním rovnako tvoriť ako aj kaziť.

Pozývame Vás na osobné sústredenie v zázemí učiteľa, kde sa náuka povedie výcvikovým spôsobom. Bude priestor na samostatné cvičenia s priamym dosahom na učiteľa, jeho podporu, rady aj priamu nápravu.

Pobyt je vhodný hlavne pre účastníkov online kurzu Závislosti na vzorcoch myslenia, ale vítaní sú aj začiatočníci, ktorí si chýbajúce informácie pred stretnutím doplnia zakúpením a vypočutím záznamu z predchádzajúcich dvoch online kurzov.

Ak ste nestihli prvé stretnutie Závislosti na vzorcoch myslenia – Úvod (popis TU), ponúkame Vám možnosť si ho zakúpiť v podobe nahrávky TU. Druhé online stretnutie ešte spracovávame, záznam by mal byť dostupný v krátkej dobe.

Výcvikom Vás bude sprevádzať zakladateľ kurzu – leri Veleslav Švec. Terapeut, ktorého vzdelávanie v tejto oblasti prebiehalo na ulici v „epicentre nákazy“. Bohaté znalosti nadobudol aj v spolupráci s centrom pre liečbu drogových závislostí a veľká skupina ľudí ho pozná tiež ako učiteľa duševnej rozvahy, ktorý pôsobí na Univerzite vedomého života ako vedúci výuky a člen správnej rady.

Organizačné informácie:

Termín: 1.7.2022 od 18:00 až 3.7.2022 do 16:00

Miesto: kurz prebieha v zázemí učiteľa v obci Cerovo.  Spí sa na drevenej podlahe, odporúčame priniesť si karimatky alebo nafukovačky a spacáky. Presnejšie informácie obdržíte po prihlásení sa a uhradení poplatku

Strava: v cene je aj čerstvá kvalitná vegánska strava 3x denne, varia  Jarabinky

Cena kurzu je 185 €

Pre obmedzenú kapacitu si rezervujte účasť čo najskôr.

Ak máte záujem sa tohto sústredenia zúčastniť, odporúčame prihlásiť sa hneď, maximálny počet je 8 účastníkov.

Prihlasovací formulár:Go to Top