ZnovuZrodenie

Máte toho v práci naozaj veľmi veľa?
Ste už len malý krok pred vyhorením?
Potrebujete si oddýchnuť od vášho okolia?
Zažívate takmer permanentný stres?
Neviete ako vypnúť a zresetovať?
Hľadáte čo ďalej v živote?

Tento pobyt je práve pre Vás. Nastavili sme ho presne tak, aby ste sa dostali späť k svojej prirodzenej sile, tvorivosti a mali chuť kráčať v živote ďalej.

Samotné slovo znovuzrodenie v sebe ukrýva obrovskú hĺbku a podstatu našich život. Znovu sa narodiť môžeme, ak niečo rapídne v živote zmeníme alebo zažijeme niečo silné, ťažké, horíme tomu aj transcendentálne (presahujúce myseľ), katarzné (očistné). Môžeme takú skúsenosť brať ako trest alebo skutočný dar. Výber a pochopenie je stále na nás.

Pozývame Vás na 7 dní, ktoré Vám zmenia život k lepšiemu. Zažijete väčší vnútorný pokoj, oddych, regeneráciu, uvoľnenie, vnútorný mier, pochopenie, zmierenie aj navýšenie. Otvorenie sa tvorivosti a novým vhľadom a víziám.

Máme pre vás pripravený program, ktorý vás privedie hlbšie k vašej podstate a uvoľní od stresu, tlakov, úzkosti, nepohody, strachov, neistoty…
Nevyliečime a nedáme to preč za Vás. No privedieme Vás do prirodzenej rovnováhy, harmónie a pohody. Následne Vám ukážeme a naučíme Vás, ako s tým pracovať a zladiť sa na takú mieru v ktorej sa budete cítiť stabilnejšie, sebavedomejšie a viac pri sile.

Počas 7 dní spolu zažijeme rôzne meditácie, upokojujúce cvičenia, wellness, masáže, tanec, túry, obrady aj úplné ticho. Nechceme Vám úplne prezrádzať čo to bude, aby ste nemali prílišné očakávania.

Dôverujte nám, máme dlhoročné skúsenosti, ktoré s Vami budeme v plnosti lásky, úcty a empatie zdieľať.
7 dní je dostatočná doba na reset a znovuzrodenie. Stačí len nastúpiť na pobyt a ostatné už bude v súlade so zámerom daného pobytu.

Sprevádzať Vás budú:

Branislav Rybička sprevádza ľudí k ich plnohodnotnému životu cez sebapoznanie. Je zakladateľom školy jednoty a učiteľom v Univerzite vedomého života. Napísal niekoľko kníh a sprevádza mužov v projekte Vedomý muž. Venuje sa zdravému spôsobu života a finančnej oblasti kryptomien.

Martina Šedlbauer nás bude sprevádzať večernou meditáciou pri krištáľových miskách a vysoko vibračných nástrojoch.

Žanetka Tichá je vynikajúca masérka s dlhoročnou praxou, ktorá vám počas pobytu sprostredkuje prehlbujúcu liečivú regeneračnú masáž.

Organizačné informácie

Začíname 10.6.2022 od piatku 17:00 do nedele 14:00

Kde?
Stretnutie sa bude konať v krásnom priestore Karpát vo Vyhniach a malebnom penzióne na Slnečnej stráni.

Kedy?
4-10.7.2022
od 10:00 v pondelok do 14:00 v nedeľu

Koľko?
Cena za celý pobyt je 650 €, v cene je ubytovanie, strava, 1x vstup do wellness, 1x liečivá masáž a lektorné.

Pre registráciu:

• Rezervácia je možná cez prihlasovací formulár na konci textu alebo emailom na brano@vedomaskola.sk alebo priamo na penzióne na slnečnej stráni +421 905 334 129
  • Rezervácia na víkend je potvrdená uhradením zálohy 250 € na SK72 8360 5207 0042 0314 9428 – do poznámky daj svoje meno.

Storno podmienky

V prípade neúčasti sa storno poplatky účtujú nasledovne:
  • v prípade storna do 7 dní pred začatím akcie, prepadá 100% zálohy
  • v prípade storna do 14 pred začatím akcie, prepadá 50% zálohy