Nahrávam Udalosti

Sústredenie „Tvorivá predstava – Vzorové zobrazenie“

Náprava závislostí na vzorcoch myslenia

Náš mozog nedokáže rozpoznať, čo je minulosť, ani budúcnosť. Dokáže žiť výlučne v prítomnosti.

V našom voľnom pokračovaní náučnej a výcvikovej série s názvom Náprava závislosť na vzorcoch myslenia sa zameriame na nácvik práce s Vzorovým zobrazením ako nástrojom na prácu s túžbou. Odhalíme, že pod túžbou sa schováva oveľa hodnotnejší odkaz ako by sme čakali a práve ten odkaz je priamym návodom na našu nápravu. Ak sa tento odkaz naučíme správne čítať, podstatný podiel závislostí sa začne rozpúšťať a priestor na nové sa bude dramaticky zmenšovať.

Pozývame Vás na osobné sústredenie v zázemí učiteľa, kde sa náuka povedie výcvikovým spôsobom. Bude priestor na samostatné cvičenia s priamym dosahom na učiteľa, jeho podporu, rady aj priamu nápravu.

Pobyt je vhodný pre účastníkov online kurzu Náprava závislostí na vzorcoch myslenia, ale vítaní sú aj začiatočníci. Tí si môžu chýbajúce informácie pred stretnutím doplniť zakúpením a vypočutím záznamu z úvodného stretnutia kurzu. Záznam úvodnej prednášky nájdete TU.

Výcvikom Vás bude sprevádzať zakladateľ kurzu – leri Veleslav Švec. Terapeut, ktorého vzdelávanie v tejto oblasti prebiehalo na ulici v „epicentre nákazy“. Bohaté znalosti nadobudol aj v spolupráci s centrom pre liečbu drogových závislostí a veľká skupina ľudí ho pozná tiež ako učiteľa duševnej rozvahy, ktorý pôsobí na Univerzite vedomého života ako garant výuky a člen správnej rady.

Organizačné informácie:

Termín: 1.9.2023 od 18:00 až 3.9.2023 do 16:00

Miesto: kurz prebieha v zázemí učiteľa v obci Cerovo. Spí sa na matracoch, odporúčame priniesť si karimatky, spacáky a podložku na sedenie. Presnejšie informácie obdržíte po prihlásení sa a uhradení poplatku

Strava: v cene je aj čerstvá kvalitná vegánska strava 3x denne, varia  Jarabinky

Cena kurzu je 185 €

Ak máte záujem sa tohto sústredenia zúčastniť, odporúčame prihlásiť sa hneď, maximálny počet je 8 účastníkov.

Prihlasovací formulár:Go to Top