Nahrávam Udalosti

Vedomý spor

Jedna zo 14 zručností náuky Rozpoznanie skutočnosti

Na toto podujatie je potrebné sa zaregistrovať cez formulár na konci tohto textu. Po registrácii obdržíte ďalšie inštrukcie emailom.

Zažívate hádky, ktoré nemajú konca kraja?
Zdajú sa vám konflikty zbytočne vyčerpávajúce?
Alebo mávnete rukou a to, čo vám vadí si nechávate radšej pre seba?

SPOR JE PRÍLEŽITOSŤ dozvedieť sa o sebe niečo nové.
Najčastejšie sú to práve naši najbližší, ktorí nám spôsobujú najviac rozrušení. Predstavte si, že spor nemusí prebiehať iba dramaticky a skončiť vzájomným odcudzením. Naopak nám môže priniesť množstvo cenných informácií potrebných pre zušľachtenie našich osobnostných kvalít.

ZMIERENIE je zručnosť, ktorou v našich vzťahoch oživujeme dôveru a vzájomné porozumenie. Rovnako tak je dôležité vedieť odhadnúť, kedy zo situácie odísť a venovať svoju silu do niečo iného. Naše emócie sú preto naši spojenci, ktorí nám pomáhajú definovať naše potreby. Niekedy nám blízky prestávajú rozumieť. Správnym zameraním pozornosti sa môžeme naučiť komunikovať svoje potreby sebavedome a nachádzať riešenia výhodné pre obe strany.

Vedomý spor je OZDRAVNÝ NÁSTROJ, ktorý nás učí pracovať s emóciami, vnímať konflikty ako prirodzenú súčasť života a liečiť naše vzťahy TU a TERAZ. Pozývame Vás osvojiť si jasný návod ako si zastať svoje osobné hranice a prehĺbiť porozumenie s našim okolím.

Veronka – sprievodkyňa vo vzťahom svete. Venuje sa výskumu podvedomých procesov ľudskej duše, na ktoré si spoločne posvietime a naše poznatky pretavíme do schopnosti vedomého pôsobenie v sporných situáciách. Bližšie informácie o jej skúsenostiach, schopnostiach a o nej samej nájdete TU.

Organizačné informácie:

Miesto: Čajovňa Surya, Areál Zdravia, ul. Kpt. Nálepku 727/13, Galanta

Termín:  sobota 13. 5. 2023 v čase od 10:00 do 16:00 (z toho 1 hodina je na obedňajšiu prestávku)

Cena: 39€, pre dokončenie registrácie je potrebné sumu uhradiť kreditnou kartou alebo bankovým prevodom

Strava: v čajovni je možné si zakúpiť ohrievané jedlo, výber z viacej druhov. Okrem toho sú v ponuke čaje, iné nápoje, zákusky,…

Počet osôb je limitovaný, preto využite príležitosť a zaregistrujte sa teraz.Go to Top