Nahrávam Udalosti

ŽENA: SILA ČARODEJKY

Milá žena,

pozývame Ťa na seminár ŽENA: SILA ČARODEJKY z cyklu seminárov Posvätného ženstva KŇAŽKY IRIJE, ktoré sprevádza Nika Laňková. Seminár je zameraný na aktiváciu a harmonizovanie archetypu ČARODEJKY, vedmy, šamanky v nás. Uskutoční sa uprostred nádhernej prírody v centre Lovinka. Budeme sa venovať aktivácii tretieho oka a intuície, prebudeniu životnej sily a vitality, aktivovaniu vedomého spojenia myseľ-srdce a rozvíjaniu liečivej a harmonizačnej frekvencie otvoreného srdca. Tak ako na všetkých seminároch z tohto cyklu, budeme pracovať aj s liečením a harmonizáciou ženského lona. Súčasťou semináru bude obrad ZMIERENIA, ÚCTY A VĎAČNOSTI venovaný našim predkom.

Archetyp čarodejky a jeho rozvážne použitie v našom živote súvisí hĺbkovo aj s pokorou. Keď otvárame skryté dary tohto archetypu, potrebujeme súčasne pracovať s vnútornou čistotou duše a čistotou zámeru. Nerozvíjame svoje talenty preto, aby sme boli lepší ako druhí alebo aby sme dokázali svetu našu výnimočnosť. Výnimoční sme už tým, že sme sa zrodili a dar JEDINEČNOSTI dáva Boh každej bytosti pri jej zrodení. Dokazovať si vlastnú výnimočnosť znamená, že neveríme, že ju máme a zapierame dar, ktorý sme od Boha dostali. Namiesto dokazovania si vlastnej výnimočnosti, skúsime už na začiatku prijať vieru v svoju hodnotu rovnocennú s ostatnými a dovolíme si rozvíjať vlastnú JEDINEČNOSŤ. Necháme tak svoju osobnosť žiariť svetlo Ducha zafarbené jedinečnosťou našej duše.

Počas seminára sa budeme venovať týmto témam:

 • Ukotvenie v srdci, frekvencia otvoreného srdca
 • Harmonizácia citového tela – liečenie emočných zranení a prehĺbenie spojenia so svojim citovým telom, čo nám pomáha VEDOME tvoriť svoj život
 • Prebudenie vnútornej sily a životnej vitality
 • Aktivácia 3.oka a intuície
 • Harmonizácia a liečenie ženského lona
 • ZMIERENIE, VĎAČNOSŤ, POKORA a sila rodných koreňov

Súčasťou seminára budú:

 • Liečivé vedené meditácie
 • Ži JA meditácie
 • Dynamické meditácie
 • Joga, tanec a cvičenia inšpirované tantrou a taoizmom – pre výživu tela i duše
 • Relaxačná cesta zvukom (hra na hangpan)
 • Liečivý obrad ZMIERENIE venovaný našim predkom
 • Splývanie so živlami prírody
 • Chutná vegánska výživa pre ozdravenie tela

Organizačné informácie:

Termín: 4.11.-6.11.2022, piatok-nedeľa

Kde: Centrum LOVINKA pri Lučenci

Cena: 300 Eur (zahŕňa kurzovné, ubytovanie a stravu)

Prihlášky a registrácia emailom na nikola.lankova@gmail.com

Seminár začína v piatok o 17:00 a končí v nedeľu okolo 15:00. Čaká nás chutná vegánska obživa. V piatok začíname večerou a v nedeľu končíme obedom. Ubytovane je vo viac-posteľových izbách. Prineste si so sebou spacák, vankúšik, meditačný vankúšik, karimatku na cvičenie, uterák, prezuvky, oblečenie na meditácie, cvičenie, tanec, v ktorom sa cítite príjemne, krásne a žensky, oblečenie na vychádzky do prírody (aj v prípade dažďa), ekologickú kozmetiku (biočistička), šatku na oči, pero, zápisník, sódu bikarbónu.

Seminár je súčasťou vzdelávacieho cyklu Posvätného ženstva KŇAŽKY IRIJE. Tieto semináre sa dajú absolvovať ako celý cyklus alebo samostatne (okrem záverečného seminára ZRODENIE BOHYNE, ktorý je vyvrcholením celého cyklu).

Zahŕňajú úvodný seminár:  ŽENA: sila nehy s koreňmi –   najbližší termín 17.11.-20.11.2022, Lesná Záhrada pri Senci.

Prácu s archetypmi – ŽENA: sila čarodejky (4.11.-6.11., Lovinka), ŽENA: sila matky (20.1.-22.1.2023, Lesná Záhrada pri Senci),  ŽENA: sila bojovníčky (24.3.-26.3.2023, Lovinka), ŽENA: sila milenky (26.5.-28.5.2023, Lesná Záhrada pri Senci) a ŽENA: zrodenie Bohyne (júl 2023)

O LEKTOROVI

Nika je tvorcom a sprievodcom meditačných ŽiJA kurzov a seminárov, ktorých zámerom je prepájať ľudí s ich božskou podstatou, s vyšším JA. Ži JA zážitkové semináre zahŕňajú meditačné cvičenia, vedomú prácu s telom a dychom, energetické cvičenia, dynamické meditácie či prepájanie so živlami. Nika sprevádza ženské kruhy KŇAŽKY IRIJE, ktoré majú zámer podporiť ženy v zvedomení si vlastnej sily, rozvíjaní vlastnej jedinečnosti, žití v pravde, radosti a láske. V Škole posvätného ženstva Kňažky Irije sa učíme prehlbovať stav otvoreného srdca, vstupovať do neosobného ticha, transformovať emócie cez telo, uzdravovať naše telo skrze vedomú prítomnosť v tele. Učíme sa opäť sa cítiť, byť si vedomé svojho tela, svojho lona a byť v spojení s božstvom v sebe. Hlboký liečivý a tvorivý potenciál ženských kruhov Kňažky IRIJE inšpiroval Niku vytvoriť láskyplné a bezpečné zázemie aj pre mužov aj pre ženy súčasne. Vznikli Kruhy RODA A IRIJE – mužsko-ženské kruhy venované prehĺbeniu spojenia so sebou, aktivácii svojho vnútorného potenciálu a podpore nových kódov spolupráce a zdieľania medzi mužom a ženou. Nika je aj učiteľka Rozpoznania skutočnosti v Univerzite vedomého života. Prepájanie zručnosti meditácie s pragmatickosťou náuky Rozpoznania skutočnosti robí z Niky sprievodcu, ktorý uzemňuje a učí lietať zároveň. Jej silnými kvalitami je autenticita, oddanosť svojej ceste a schopnosť vytvoriť silné liečivé zázemie prijatia a bezpečia. Robí osobné konzultácie a sprevádza ľudí pri zaceľovaní emočných zranení a návrate k rozvážnemu spôsobu života.

„Čo sa týka mojej “ženskej cesty“, veľmi ma ovplyvnilo stretnutie s mojou učiteľkou Zolou Dubnikovou. Môj postoj k sebe ako k žene, k pohybu ako aj k vnímaniu a preciťovaniu svojho tela. Zola Dubnikova je medzinárodná lektorka a tanečnica, ktorá prináša svetu svoj unikátny Holistic Dance Language (jazyk holistického tanca), ktorý lieči a transformuje nielen telo, ale aj dušu. Pri Zole to bola “láska na prvý pohľad“ a po absolvovaní jej víkendového seminára na Slovensku som vedela, že chcem ísť aj na jej 2-mesačný Sacred Dance Training do Indie. Tento fyzicky aj emočne intenzívny a transformačný pobyt som absolvovala 2-krát. Druhý krát aj ako súčasť Zolinho support teamu s úlohou podpory žien v liečivo-emočných procesoch. To mi umožnilo nielen ďalej sa rozvíjať v úžasných pohybovo-duchovných náukách, ktoré Zola prináša, ale aj rozvíjať sa v zručnosti sprevádzania žien a ľudí celkovo v liečbe emočných zranení.

Z mojich učiteľov svieti na mojej ceste môj blízky priateľ Leri Veleslav. Okrem náuky Rozpoznania skutočnosti, ktorá mi prišla prostredníctvom neho do života a z uletenej ezo víly spravila ezo vílu s koreňmi (viz seminár Neha s koreňmi) mi tento človek priniesol do života dar meditácie. Bol pre mňa dostatočne silným vzorom, aby som nasledovala jeho radu spred 6 rokov „každé ráno si sadni na zadok a medituj.“ Meditácie sa stali bežnou súčasťou môjho života a prichádzajú mi v nich aj vnemy k mojej práci a novým tvorivým projektom. Môžem povedať, že práve dar meditácie mi umožnil vznik a rozvoj milovaného bábätka – projektu Kňažky Irije. V prístupe k meditáciám a k životu celkovo nachádzam momentálne veľkú podporu a inšpiráciu u Moojiho a v dielach amerického psychiatra Davida R. Hawkinsa.

V energetike ženského tela som sa vzdelávala aj u Zulmy Reyo. Pod jej vedením som absolvovala Feminine Mysteries 1,2. Zulma bola dlhoročnou Oshovou žiačkou, žijúcou v jeho blízkosti a taktiež dlhoročnou žiačkou liečiteľa a kresťanského mystika z Cypru Daskalosa. Čo sa týka práce s telom, energiami a posvätnej sexuality, priťahuje a inšpiruje ma aj práca tantrickej učiteľky a mystičky Sofie Sundari, u ktorej som absolvovala seminár. Rozvíjam sa aj v oblasti jogy, absolvovala som jogový trénersky výcvik u Fredyho Ayisiho a niekoľko seminárov pod vedením Mateja Jurenku. Pri práci s vedomím, liečením emočných zranení ma veľmi posunuli semináre na tému kvantového tvorenia u Evky Ďurišovej.“

CHUTNÚ VEGÁNSKU OBŽIVU NÁM PRIPRAVIA:

Jarabinky o.z. , ktorí majú bohaté skúsenosti s tým, aký má výživa dopad na naše telo. Pomáhajú ľuďom na ceste k zdravšiemu životu aj skrze zmeny a úpravy jedálnička. A my tak budeme mať možnosť podporiť ozdravný vplyv seminára aj skrze výživu.

Univerzita vedomého života – je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti a našich ďalších aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.Go to Top