Loading Events

Rande so sebou
alebo Vykroč v ústrety sama Sebe

online stretnutie žien

Na tento seminár je potrebné sa zaregistrovať cez formulár na konci tohto textu. Ďalšie informácie dostanete cez email po uhradení poplatku.

Rande so sebou… ku ktorému nás priviedla onkologická, či iná diagnóza, rozpadnutý vzťah, alebo “neriešiteľný” problém. Vykročiť v ústrety sama Sebe nie je o barličkách, pomocníkoch, technikách či ľúbivých rituáloch.

Vydať sa na rande so sebou, znamená konečne si vyzliecť šaty, odmaľovať si tvár a zasvietiť ostrým svetlom na každú časť svojej bytosti.
Uvidieť každú hlbokú, dobre kamuflovanú ranu, neodvrátiť zrak od toho, čo trhá srdce a kole oči.
Stretnúť sa so sebou je o ochote uvidieť všetky svoje besy a so slzami v očiach a súcitom v srdci roztvoriť náruč a povedať “Vitajte, bez vás by som to nebola ja.”

So Zuzkou Klemanovou zvolávame ženy, ktoré majú zámer a odvahu meniť postoje, názory, formy všetkého, čo sme prebrali od rodičov, od spoločnosti ako “normu”. Že normálne je byť spokojná, keď všetko je ako má byť… poriadok, pokoj okolo nás, že sme zdravé, “máme” partnera, deti, prácu, kamarátov. Teraz si dovoľujeme vystúpiť z tejto závislosti od vonkajšieho prostredia a pozrieť do pravdy, kde sme v tom my, ako pravdivo sme slobodné, samé sebou.

Prvé stretnutie nás čaká už 1.11.2022. V tento magický dátum to bude o 17-tej hod., v pohodlí vášho bytu, cez aplikáciu Zoom. Link na pripojenie sa vám pošleme po zaregistrovaní sa tu:Go to Top