Nahrávam Udalosti

Milí žiaci,

počas školského roka organizujeme pravidelné stretnutia Žijem Védy Rozpoznania Skutočnosti, pre pomoc s vašimi domácimi úlohami, na podporu použitia náuky v každodennej praxi, alebo pre vašu potrebu byť v kontakte s náukami častejšie ako len na vyučovacom dni.

Žijem Védy sú určené pre kohokoľvek, kto by si chcel zopakovať náuku 1. ročníka Rozpoznania Skutočnosti UVŽ.

Stretnutie prebieha na základe vašich otázok a zdieľania, kde môžete priniesť čokoľvek s čím potrebujete v rámci náuky RS pomôcť, podporiť, prípadne sa zveriť s tým, čo už máte uchopené a v čom sa vám darí.

Stretnutia sa konajú raz do mesiaca. A ponúkame hneď dve stretnutia:

Žijem Védy RANNÉ od 11:30 do 13:00
a
Žijem Védy VEČERNÉ od 18:30 do 20:00

Stretnutím sprevádza a na vaše otázky a hlavolamy bude odpovedať Žubra, učiteľka RS.

Dĺžka stretnutia je 1 a pol hodiny.

Výmena energie:

Poplatok za stretnutie je 12€. Ak sa chcete ešte nad túto hodnotu odmeniť učiteľovi, môžete tak urobiť v prihlasovacom formulári pridaním sumy podľa vášho uváženia.

Na toto stretnutie je potrebné sa prihlásiť cez formulár nižšie. Po prihlásení obdržíte link na online pripojenie sa cez Zoom (niekoľko dní pred začiatkom stretnutia).

Tešíme sa na vás a veríme, že sa postupne vytvoria krásne kruhy plné zdieľania zo života!

Referencie žiakov:

Keďže náuka z Univerzity je pre mňa úplne nová vec, a v minulosti som žila podľa úplne iných vzorcov a pravidiel, veľmi dobre mi padne sa porozprávať, preskúšať si naživo náuku, prebrať naše skúsenosti a zážitky s ľuďmi, ktorí mi rozumejú, vedia o čom hovorím, neposudzujú ma a nehodnotia…

v mojom okolí a rodine nemám veľa ľudí s ktorými by som mohla preberať čo sa učíme (takmer nikoho), tak sú pre mňa tieto stretnutia veľmi  vzácne, prínosné, obohacujúce po stránke mentálnej, duševnej, emocionálnej…

vždy sa na ne veľmi teším a som trochu sklamaná a smutná keď sa nemôžem zúčastniť. Verím že mi pomôžu k osvojeniu si náuky natoľko, že ju budem bežne používať aj v mojom blízkom okolí s ľuďmi, ktorí o nej nemajú ani “šajnu” . Takže už teraz sa teším na budúce stretnutie s blízkymi bytosťami, vrátane Teba.

Zuzka


Moje začiatky štúdia na UVŽ boli také trochu neisté. Chápala som síce o čom je reč, ale nevedela som aké súvislosti sú medzi jednotlivými dňami. Prvé tri dni som len plávala po povrchu. Až neskôr mi začali docvakávať súvislosti a od toho momentu som pociťovala silnú potrebu viac a častejšie  o náuke hovoriť, aby sa mi doslova vryla pod kožu. To že niečomu porozumiem na intelektuálnej úrovni ešte neznamená, že sa to spojí aj s prežívaním na úrovni srdca. Na to treba nie len praktikovať domáce úlohy, ale aj sa stretávať v malých skupinkách ľudí a zdieľať tam svoje poznatky, prípadne nepochopené veci. Veľmi sa mi páčilo, že sme sa dokázali vždy zladiť a zhodnúť na tom, čo by sme radi prebrali a každé zdieľanie iných mi dávalo často krát viac, ako by som si mohla pomyslieť. Mne častejšie stretnutia ako iba raz do mesiaca vyhovujú, lebo ma udržiavajú v pozornosti náuky, ktorú si osvojujem. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí by náuku o RS radi čo najlepšie uchopili a dostali do života.

Katarína Belovičová

Prihlasovací formulár

Zdieľaj na Facebooku!Go to Top