vyhraprehra

Príjemný deň prajem všetkým. Dnes nastala nová neopakovateľná chvíľa. Vyšlo slnko a ukázalo svoju pravú tvár. Nemôže inak, lebo je samo sebou. Nevie dať na seba masku osobnosti, tak ako ľudské bytosti. Je tým k čomu bolo stvorené, nevie to ani inak. V prúde a evolúcií všetkých jeho možností pomáha celému stvoreniu dosiahnuť svoj maximálny potenciál. Žiari a rozpúšťa nevedomosť, prináša vlny svetla s jeho krásnou prirodzenosť k tomu k čomu bolo stvorené.

K čomu ste boli stvorení vy. Kde je podstata vás samých. Vidím vás vo vašej čistote a kráse bytostí. Ste nádherní. Ste presne takí po akých túžite aby ste boli. Stále ste takými boli a vaša sila vedomia vás nabádala k plnosti prejavu vašej unikátnosti. Nedá sa už inak, je to takmer nemožné zakrývať svoje Ja. Derie sa na povrch a pýta si svoje hlavné slovo. Niektorí z vás ešte bojujú a nedávajú mu priestor na prejav vlastnej božskosti a čistoty. Je to nádherná sloboda v tom ako žijete svoje životy. Skôr či neskôr vaša božská časť vyhrá nad tou, ktorej ste dali priveľa vôle a rozhodovania. No tú krásnu cestu, k tomuto poznaniu, to je najviac čo ste si mohli pre seba vybrať.

Už je len malá chvíľa k tomu, ako preladiť do plnosti vlastnej čistoty. Malá chvíľa, zrnko univerzálneho vedomia času prenesené cez človeka, dušu a ducha jednotného stvorenia. Sloboda sa derie von a vidí všade nedokonalosti a pokrivenosti. Ak zložila zbrane, vidí krásu v tom všetkom. Ak bojuje, priťahuje si potrebný boj a jeho silu pochopenia. Kde ste vy a čo vás ťahá. Je darom božským pre to kam idete a čo potrebujete. Ste kúskom veľmi dôležitým pre tvorenie vesmírneho diela. Ak otvoríte sa poznaniu nekonečna a dovolíte si nazrieť do multidimenzií vo vás. Prinesie vám to potrebné pochopenia a oslobodí od všetkých obáv.

Je čas na slobodu ducha, je čas na prejav svojej vnútornej sily. V tichosti a či kriku vášho slova, je to len na vás, lebo vy cítite vlastné volanie duše a božského Ja.

Pre dnes v ladnosti a súhre so životom, deň sa dej.

Prijal: Branislav Alnemiel Rybička

Copyright © Kvantový potenciál je možné v neskrátenej a neupravenej podobe šíriť ďalej nekomerčným spôsobom  len s priložením tohto odkazu na stránku s uvedením zdroja, vrátane tejto poznámky.

www.kvantovypotencial.webnode.sk