vlnalasky

Nasadni dnes na vlnu života. Choď do stredu svojho bytia a zakrič som tu Život a Milujem ťa. Nalaď sa vedome na synchronicitu života. Nalaď na dnešné energie Zeme. Len ty môžeš držať kormidlo vlastného bytia. Len ty môžeš žiť v plnosti všetkého. V spojení so všetkým sa ti ukazujú zázraky. V spojení so sebou samým sa ti ukazuje všetko. Nedá sa uniknúť no spojiť sa, to áno. Nájsť v rovnováhe vlastných skúseností všetky možné tváre.

Dnes je deň keď kráčať môžeš vzpriamene. Dnes je deň, keď užívať si to môžeš blažene. Rozhodnutia zmien tvoria osud tvoj. Tam za hranicami všetkých slov. V spojení energií čo tvoria celé stvorenie. Ty vibruješ vo svojej pravde, vo svojej dokonalosti.  Už nemusíš ísť a robiť stále veci dookola. Môžeš z nich vystúpiť a začať konať niečo nové. Čo napĺňa ti dušu, čo hladí tvoje Ja. Tam užiješ si všetko nech môžeš ísť do raja. Ten, ktorý v sebe nosíš a nikto ti ho vziať nemôže. Len ty doň vstúpiť môžeš a ísť na vlne života.

Či pôjdeš spodkom a či vrchom, na tom veľmi nezáleží. Stredom je to krásne a bez veľkých skokov. Dobré je to všetko, veď súčasťou života to je. Tak začni konať tak či onak. Len rozhodni sa otvorene. Vlna Lásky prúdi božským tokom, prúdi na Zem na ľudí a všetko živé na nej. Pre radosť, hojnosť, šťastie a blahobyt sú stvorené dnešné kroky. Teba človek, čo vytváraš si, každý deň to svoje. Môžeš, to jediné čo potrebuješ počuť, že môžeš si vybrať čokoľvek. Žiadne obmedzenia, žiadne otravné vyčítania už netreba.

Teraz je čas nastúpiť na vlnu života a užiť si to skvele. Vylaď svoje bytie na najvyššie deje. Už len život v ktorom budeš stále. Už len božské naladenie. Preto uvoľni to všetko, čo búra tvoje nádeje. Vlna sa deje a bude diať stále, len rozhodnúť sa stačí. V hĺbke duše, v hĺbke srdca kde všetko staré rúca sa.

Pre dnes v Radosti a Šťastí, deň sa dej.

Prijal: Branislav Alnemiel Rybička

Copyright © Kvantový potenciál je možné v neskrátenej a neupravenej podobe šíriť ďalej nekomerčným spôsobom  len s priložením tohto odkazu na stránku s uvedením zdroja, vrátane tejto poznámky.

www.kvantovypotencial.webnode.sk