1. Udalosti
  2. Online – ZOOM
Dnes

Ako byť zdravý/á – bez zbytočných rečí

Online - ZOOM Link dostanete od organizátora emailom

Zdravie by malo byť základom, od ktorého sa máme odraziť a oprieť a žiť tak život v plnosti a radosti. Ak to tak nie je, môže to mať rôzne príčiny. No každá príčina sa dá rozpoznať, vyjasniť a následne upraviť a uzdraviť. Niekedy to trvá len chvíľu, inokedy aj celé roky. No vždy je tu možnosť ako sa z toho dostať.

11€

Démon očakávaní

Online - ZOOM Link dostanete od organizátora emailom

Nároky! Očakávania! Správna žena by mala...! Správny chlap musí...! Prečo nie si ku mne...?! Prečo nechceš robiť...?! ALE JA TO POTREBUJEM!!! MNE TO CHÝBA!!! Desivý démon dlhu roztrhal na zdrapy nejeden životaschopný vzťah. Stačilo. Poďme to skončiť! Vezmime čertovi moc a pošlime ho tam, kam patrí...do pekla. Ak vás už nebaví dumať nad tým, ako má vyzerať správna družka, či sa vám už nechce prekárať o tom, čo je úlohou správneho druha, ale chcete budovať vyrovnaný vzťah založený na rovnocennej spolupráci, naša náučná dielňa sa vám určite oplatí.

42€

Od PREPADU k ROZVAHE alebo stúpanie citovým bludným vírom

Online - ZOOM Link dostanete od organizátora emailom

Rozbiehame pravidelné stretnutia Žijem Védy, pre pomoc s vašimi domácimi úlohami, na podporu použitia náuky v každodennej praxi, alebo pre vašu potrebu byť v kontakte s náukami častejšie ako raz za mesiac.

30€