Parkour Škola

Events at this venue

POHYBOVÉ ESENCIE – Obrátené pozície

Parkour Škola Bajkalská 4, Bratislava, Slovenská republika

Stojku na rukách sa dokáže naučiť takmer každý. Myslíš, že na to potrebuješ talent? Dovoľ mi vyviesť ťa z omylu! Na workshope si ukážeme, ako efektívne a bezpečne napredovať s prihliadnutím na možnosti nášho tela a vyhli sa prípadným zraneniam. Naučíme sa aj prípravné cvičenia, ktoré obrnia kĺby a spevnia celé telo. Na workshope ťa prevediem svetom obrátených pozícií od úplných základov.

POHYBOVÉ ESENCIE – Kalistenika

Parkour Škola Bajkalská 4, Bratislava, Slovenská republika

Tento workshop je určený pre ľudí, ktorí by chceli začať cvičiť s vlastnou váhou a hľadajú vo svojom tréningu systém. Užitočný bude aj pre ľudí, ktorí už nejakú dobu cvičia a chceli by sa naučiť správne techniky prevedenia cvikov, aby posunuli svoje zručnosti na vyšší level. Naučíme sa, ako správne zostaviť efektívny tréningový plán, ako správne skombinovať cvičenia a vysvetlíme si, ako sa vyhnúť zraneniam.

POHYBOVÉ ESENCIE – Pohyb v každodennom živote

Parkour Škola Bajkalská 4, Bratislava, Slovenská republika

Bolieva ťa chrbát alebo máš často pocit stuhnutého tela? Cítiš potrebu sa cez deň začať viac hýbať, no chýba ti motivácia? Chceš sa inšpirovať pohybovými nástrojmi a rutinami, ktoré ti pomôžu získať späť zodpovednosť za svoje telo a zdravie? Workshop “Pohyb v každodennom živote” ti prinesie praktické informácie, ako sa starať o svoje telo tak, aby bolo funkčné, zdravé a silné až do pokročilého veku.