V dnešný deň si prejdeme zopár možností a vhľadou do snov a túžob človeka. Vytvárať a nasledovať vlastné túžby a sny, dáva človeku možnosť posúvať sa a rozvíjať svoje kvality. Prichádzajú z „nevedno“ odkiaľ a chcú realizovať svoje skutočnosti v pozemskej hmotnej rovine. Myšlienky, ktoré predčili skutočnú jemnohmotnú realitu a transformujú svoj dopad na Zem. Ukazujú vhľady pre realizáciu všetkého možného aj nemožného. Človek a jeho duša cíti túžbu po tvorbe. Urobiť niečo veľkolepé, alebo len tvoriť každodenné jednoduchosti. Byť naplneným tvorcov v väčšom pláne celého stvorenia. Uchopiť opraty a ísť za snom, ktorý sa prejavil z nekonečna. Trvá to chvíľu kým sa to udeje, kým sa zhmotní dokonalá harmónia veľkého sna. No cesta, ktorá vznikla k úplnej realizácii tejto vízie, je výzvou a túžbou človeka dokázať takmer nemožné.

Hovorím o každom z Vás, ktorí mal, alebo má svoje priania a túžby. Sú snom Vašich duší, alebo pozemských osobností, ktoré si chcú splniť ten svoj malý sen. Je v tom rozdiel čo si praje moja duša a čo pozemská časť – ego. Ktoré z týchto dvoch aspektov je potrebné zrealizovať. Ani jedno, ani druhé nie je viac, ani menej. Jedno sa stotožnilo s okolím a berie si veci osobne a druhá časť vníma väčší plán života a praje si doplniť danú unikátnosť. Obe sú možné k realizácii. Obe sú možné k splneniu sna.

Sen sa stane skutočnosťou vo chvíli keď uskutoční sa chvíľa zhmotnenia. Čo ďalej, čo robiť potom. Chcem tvoriť niečo nové, čo naplní moju túžbu po sne a ďalšej realite. A takto stále dookola? Je to naozaj „len“ o tom? Sen za snom, túžbu za túžbou ísť ako námesačný ku všetkým cieľom. Áno aj nie. Čo sa stane ak sa zbavíme všetkých túžob a snov, nastane v mysli ticho, prázdno. Žiadna možnosť čo snívať a po čom túžiť. Zbavení všetkého hmotného, pochopení všetkých chcení. O tom vraví východné učenie. Ísť cestou k naplneniu svojej duše. ísť cestou k oslobodeniu.

Slobodným sa človek stáva ak nelipne na svojich cieľoch. Slobodným sa človek stáva ak kráča za svojimi snami a predsa nie je obmedzený hmotou. Užíva si každý moment bez zväzovania jeho vnútra. Užívanie si hmoty s vedomým, že je v nej len dočasne, bez nutnosti vchádzať a vracať sa k jej túžobnému tvoreniu. Užívať si tvorenie v slobode. Možnosti, ktoré oslobodzujú ducha v hmote sú k tomu aby sa každá jedna časť realizovať a zažila svoju malú – veľkú túžbu, lebo bez toho sa neposunie ďalej a bude stále hľadať to, ako sa vrátiť a zažiť nepoznané.

Choďte tam kam Vás Vaša duša ťahá, tvorte veci, ktoré sú pre Vás a Vaše okolie dobré. Robte radosť sebe a tým aj druhým. Tešte sa, že môžete robiť veci, ktoré sú pre Vás unikátne. Milujte tvorenie, ktoré je darom pre uskutočnenie snov na Zemi.

V láskavom tvorení každej prítomnej chvíle deň sa dej.

Prijal: Branislav Alnemiel Rybička

Copyright © Kvantový potenciál je možné v neskrátenej a neupravenej podobe šíriť ďalej nekomerčným spôsobom  len s priložením tohto odkazu na stránku s uvedením zdroja, vrátane tejto poznámky.

www.kvantovypotencial.webnode.sk