Krásny deň prajem všetkým ľuďom, ktorí si našli chvíľku pre uvoľnenie a nacítenie si nových vlastných možností. Je krásne vidieť a cítiť tú energiu prebúdzania celého ľudstva. Je krásne to vnímať a pozorovať ako sa každý posúva za hranice vlastného ega a sebou vytvorených obmedzení. Je príjemné vidieť tie posuny vedomia, kde sa v každom jednom jednotlivcovi dejú zázraky. Presne tie pre ktoré tu prišiel aby zažil túto vlnu svetla meniacu a znovunastavujúcu potenciál plnosti človeka.

Vo voľnosti a uvoľnení, v plynutí a jednoduchosti, v láskaní života a šťastnej prítomnosti. To sú tie obyčajné zázračné koncepty, ktoré sú prenášané cez múdrosti už tisíce rokov. Nič nové nám vedomie nedáva. Začať s týmito jednoduchosťami a neskôr, ak vnímame túto vlnu prídu ďalšie. Nové tejto energii prirodzené. Zaskočiť nás to nemôže, lebo dokonalosť celého stvorenia funguje perfektne. Dostaneme len to na čo sme pripravení. Nikdy viac ani menej. Medza, vôľa a energia, ktorá pôsobí na celý energetický systém je múdra a chápavá ako boh. Je to spojitosť medzi týmito energiami v láskavom toku Jednoty.

Byť prebudení znamená vnímať sa. Cítiť svoje telo, vnímať myšlienkové procesy. Chápať súvislosti. Všímať si synchronicitu. Vedieť ako veci fungujú a v ľahkosti v tom všetkom pôsobiť vlastnou vôľou. Byť odovzdaný prúdu života a vnímať svoje hranice. Voľnosť a čistota pravdy, ktorá prúdi z duše uvoľňuje všetko zbytočné. Nechávame odísť kvantá energií, alebo len pozorujeme ako s vďakou odchádzajú do nižších vibračných polí. Sme súčasťou celého procesu a pozorujeme tú krásu skvelú. Už nie sú také trápenia a bôle minulosti. Nechali sme ich ísť a opustili tieto myšlienkové formy. Prebudený človek vie, že všetko je tu pre jeho dobro. Všetko s čím sa dnes stretne mu pomôže zažiť potrebné. Buď pôjde viac do hĺbky a nájde podstatu. Tá oslobodí ho a úsmev v duši zažije. A takto krok za krokom  kráča ďalej vo večnosti si užíva to krásne báznenie.

Pre dnes v plnom vedomí človeka, deň sa dej.

Prijal: Branislav Alnemiel Rybička

Copyright © Kvantový potenciál je možné v neskrátenej a neupravenej podobe šíriť ďalej nekomerčným spôsobom  len s priložením tohto odkazu na stránku s uvedením zdroja, vrátane tejto poznámky.

www.kvantovypotencial.webnode.sk