LÁSKA – VZŤAHY

Cesta vedomého muža

Žijeme vo vzťahovom svete a či sme muži alebo ženy stretávame sa a rozvíjame najmä cez vzťahy. Pokiaľ sme my muži zaseknutí v starých a nefunkčných vzťahoch. Odzrkadľuje sa nám to aj vo vzťahoch partnerských, pracovných a rodinných. Rozpoznať a pochopiť vnútorné nastavenie býva častokrát oslobodením a vykúpením zo starých štruktúr myslenia a chápania.

Počas tohto stretnutia sa pozrieme na koreň lásky ako takej. Jej prejavy a úrovne v ktorých žijeme ako ľudia. Uchopíme a zažijeme jej bezpodmienečnú podstatu a presunieme ju do našich životov. Následne prichádza otvorenie nových možností v živote, ktoré nám môžu poukázať na zlepšenie vzťahu k sebe ako človeku – bytosti a tak isto aj vzťahom v našom okolí.

Porozprávame si o sexuálnej energii a ako s ňou pracovať a kultivovať ju. Ukážeme ako správne dýchať a rozšírime si povedomie dychu.

Čo ti dá Cesta Vedomého Muža?

Počas predošlých ročníkov ňou prešli muži, ktorí našli svoju silu, odvahu, múdrosť, podstatu aj odhodlanie čeliť úskaliam každodenného života trochu inak. Zmenili svoje postoje, myslenie a našli v sebe hĺbku a prepojenie s mužskou podstatou.

Slová môžu poukazovať na všeličo no samotný zážitok je viac ako tisícky slov, preto ťa pozývam do kruhu, aby si čelil svojim strachom. Našiel zmysel svojej mužskej podstaty. Zlepšil si vzťahy a stretol skvelých ľudí a objavil nové miesta.

Cyklus Vedomý Muž je rozdelený do

• 7 stretnutí
  • 7 cností  ODVAHA – STRACH, SILA, MÚDROSŤ, LÁSKA, SLOBODA, MIER, PARTNERSTVO, ktoré sprevádzajú
  • 7 lektori.

Každý víkend má svoju tému, ktorou prechádzame zážitkovými cvičeniami, metodikami a osobnými skúsenosťami. Po ukončení ti garantujem, že budeš iný, viac sebavedomý, hĺbavejší, šťastnejší a pokojnejší. Viac informácií o celej Ceste vedomého muža nájdeš TU.

Hlavné témy stretnutia

Láska – pravá podstata života povedaná miliónmi rôznych spôsobov. Nájdeme jej zdroj a otvoríme sa jej rýdzosti.

– Základné rozdielnosti medzi ženou a mužom sú prirodzené ako nájsť ich prepojenosť a súlad
– Čo je to zrkadlenie vo vzťahoch
– Láska ako tvorivá sila prvotnej vibrácie, najsilnejšej esencie vesmíru
– Ako odhaliť, rozvíjať, kultivovať v sebe svoj potenciál lásky v bežnom živote
– Láska a jej podoby a úrovne
– Dych lásky – správne dýchanie pre mužov
–  jednoduchá technika k odstráneniu bariér brániacim nám k plnému preciťovaniu lásky a jej podpore
– Prejdeme si obradom z Chlapca na Muža, kde sa uvoľnia staré zranenia z našich detských čias a nájdeme v sebe silu Muža – Tvorcu

Stretnutím sprevádza

Branislav Rybička – sprievodca, učiteľ, otec, partner, tvorca, organizátor cyklu Cesta Vedomého Muža a človek, ktorý miluje život https://vedomaskola.sk/brano-rybicka/

Organizačné informácie

Začíname 13.5.2022 v piatok od 17:00, končíme 15.5.2022 o 14:00 v nedeľu
Miesto: Prameň Života, Lovinobaňa
Cena za jedno stretnutie je 220 €, v cene je ubytovanie,  plná penzia a lektorné.
Registrácia: pošli 120 €  do 3.5.2022 na č.ú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 , do poznámky daj svoje meno a prihlás sa na brano@vedomaskola.sk

Storno podmienky

V prípade neúčasti sa storno poplatky účtujú nasledovne:

• v prípade storna do 7 dní pred začatím akcie, prepadá 100% zálohy
  • v prípade storna do 14 pred začatím akcie, prepadá 50% zálohy