Nahrávam Udalosti

ZRUŠENÉ !!! Podvod prítomného okamihu

Univerzita vedomého života pozýva na besedu na aktuálnu tému s lerim Veleslavom Švecom a Žubrou Žubretovskou.

Vstupné: dobrovoľný príspevok.
NA AKCIU SA NETREBA REGISTROVAŤ

Existuje TU A TERAZ alebo je to len ezoterická póza?
Má vôbec zmysel dumať nad bytím v prítomnosti v dennodennom živote?
Snaha o vnútorný kľud nám pomáha alebo nás zbytočne vyčerpáva?
Čo je to vlastne to čisté bytie a ako sa v ňom ocitnúť bez spirituálnych úletov mimo reality?

Ak Vás zaujali naše otázky, pridajte sa k nám na cestu k ich odpovediam.
Radi by sme vám predstavili človeka, ktorý tvrdí, že žiť inak ako TU A TERAZ sa NEDÁ a náš mozog nie je schopný byť v inom okamihu ako prítomnom. Napriek jeho tvrdeniam, nestojí proti moderným spirituálnym náukám, ale ponúka ich veľmi uchopiteľnou pragmatickou formou.

Práve vyššie uvedené poznanie sa stalo základom celej štruktúry liečiteľských postupov pri náprave duševných porúch. Z týchto metodík sa následne postavila skladba náuky, ktorú široká verejnosť pozná pod názvom „Rozpoznanie skutočnosti“ a vyučuje sa ako hlavný smer Univerzity vedomého života.
Pozývame vás na stretnutie s človekom, ktorý sformuloval základy poznania vedúce k oslobodzovaniu našej mysle od závislosti na iluzórnych obrazoch spôsobujúcich zbytočné utrpenie. Utrpenie je totiž ilúzia a náš život je od začiatku nastavený tak, aby sme všetky živé bytosti boli šťastné. Neveríte? Poďte sa započúvať do časti poznania „Rozpoznania skutočnosti“.

Prednášku povedie učiteľ a vedúci výuky Univerzity vedomého života leri Veleslav Švec interaktívnou formou a bude daný priestor aj na otázky prítomných.

Beseda sa uskutoční:

Čas: štvrtok 16.6.2022 od 18:30
Miesto: Čajovňa Šamanka, Hálkova 8, Praha
Vstupné: dobrovoľný príspevok

Viac info o prednášajúcich nájdeš aj tu: leri, Žubra

Univerzita vedomého života je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti a našich ďalších aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.Go to Top