PRAVDIVÉ VZŤAHY v časoch krízy

Beseda s Nikou Laňkovou v Žiline

Vstupné: konzumácia čajíka a dobrovoľný príspevok lektorovi
NA AKCIU SA NETREBA REGISTROVAŤ

Priatelia,
pozývame Vás na besedu o VZŤAHOCH – Pravdivé vzťahy.

Ako úlohu má pravda vo vzťahoch?
Prináša nám pravda vo vzťahu viac škody alebo úžitku?
Kedy hovorím partnerovi pravdu a kedy moja myseľ vytvára iba spleť rozprávok, z ktorých niet iného úniku ako opakovať NAUČENÝ vzorec správania sa?
Ako rozpoznám, že mi v komunikácii s partnerom prichádza do života ZMENA?
Ako rozpoznám, že moje ego koná zo STRACHU? Čo vtedy robiť, aby som neopakoval rovnaké chyby dookola? Dajú sa tieto zručnosti aplikovať aj v iných vzťahoch ako partnerských?
Kedy má zmysel hovoriť vo vzťahoch pravdu?
Kde vzniká počiatok krízy vo vzťahu a ako z toho von?

Na tieto a iné otázky si odpovieme na besede s Nikou Laňkovou z Univerzity vedomého života. Univerzita vedomého života je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Chceme aktívne prispievať k tvorbe novej spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, kde sa každý jednotlivec môže rozvíjať slobodne a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o náuke Rozpoznania skutočnosti, ktorá ponúka pragmatické zručnosti na spravovanie vlastnej osobnosti a ďalších našich aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.

Organizačné informácie

Kde: Čajovňa Seishin, Žilina
Kedy: streda 15.6.2022 – 18:30-20:00
Vstupné: konzumácia čajíka a príspevok lektorovi vo výške ako vnímate energetickú výmenu medzi Vami a lektorom

O lektorovi

Nika Laňková pôsobí ako učiteľka v Univerzite vedomého života, kde vyučuje Rozpoznanie skutočnosti a zručnosť meditácie v semestri Duševné telo. Prepájanie zručnosti meditácie s pragmatickosťou náuky Rozpoznania skutočnosti robí z Niky sprievodcu, ktorý uzemňuje a učí lietať zároveň. Nika je tvorcom a sprievodcom meditačných ŽiJA kurzov a seminárov, ktorých zámerom je prepájať ľudí s ich božskou podstatou, s vyšším JA. Sprevádza ženské kruhy Kňažky Irije a vytvorila Školu posvätného ženstva KŇAŽKY IRIJE, ktorá má zámer sprevádzať ženy v zvedomení si vlastnej sily, rozvíjaní tvorivého potenciálu svojej duše a žití v pravde, radosti a láske. Jej silnými kvalitami je autenticita, oddanosť svojej ceste a schopnosť vytvoriť silné liečivé zázemie prijatia a bezpečia. Robí osobné konzultácie a sprevádza ľudí pri zaceľovaní emočných zranení a návrate k rozvážnemu spôsobu života.