Nahrávam Udalosti

Prepis starých vzorcov správania

Máte opakujúce sa problémy, ktoré vám prinášajú traumu, nerovnováhu, stres, obavy, strach? Pri tomto sústredení sa pozrieme hlbšie na konkrétne programy, ktoré nám to prinášajú. Naučíme sa ako ich spracovať, pochopiť, prepísať a uvedomiť si danú lekciu z programu, ktorý nás oberá o energiu. Povieme si čo je podstatou týchto programov a prečo existujú v našich životoch.

Samotné stretnutie Vás má naučiť zodpovedne pracovať so sebou samým/samou. Svojimi emočnými a mentálnymi blokmi a pochopiť, že všetko sa dá zmeniť. Dokonca aj to takmer nemožné.

Ukážeme si prakticky, čo sa deje pri nepochopení, a čo sa deje pri uvedomení daného programu správania. Povieme si o dôslednej práci s energiami, ktorá nás privedie k zdravému sebavedomiu a sile.

Každým jedným pochopením daných skúseností sa človek posúva vpred k prirodzenému a zdravému pohľadu na život. To znamená, že prepísaním starých vzorcov správania sa uvoľnia energetické putá, ktoré nám bránia dostať sa hlbšie k sebe samým.

Informácie o stretnutí:

Sústredením Vás bude sprevádzať Branislav Rybička, učiteľ v Univerzite vedomého života, spisovateľ a človek milujúci život.

Kedy? 29.7.2023 od 15:00 – 19:00
Koľko? 33,- eur. Prihlásiť sa môžete cez formulár nižšie.
Kde? Studio jogy a pohybu, Duklianska 19, Prešov.

Počet miest maximálne 12.
Otázky prípadné a nejasnosti píšte na kontakt: brano@vedomaskola.sk

Viac informácií o lektorovi:
https://vedomaskola.sk/brano-rybicka/

Prihlasovací formulárGo to Top