Nahrávam Udalosti

Vzorové zobrazenie

Tvorivá predstava ako prevencia závislosti
Závislosti na vzorcoch myslenia

Náš mozog nedokáže rozpoznať, čo je minulosť, budúcnosť, iba predpoklad alebo reálny plán. Dokonca nerozlišuje, čo je len snívanie a čo skutočnosť. Podceňovaním alebo dokonca zavrhnutím tohto poznania sa duševné poruchy môžu smelo a bez prekážok množiť a stupňovať.

V našom voľnom pokračovaní náučnej a výcvikovej série s názvom „Závislosť na vzorcoch myslenia“ sa zameriame na nácvik práce s Vzorovým zobrazením ako nástrojom na prácu s túžbou. Odhalíme, že pod túžbou alebo sa schováva oveľa hodnotnejší odkaz ako by sme čakali a práve ten odkaz je priamym návodom na našu nápravu. Ak sa tento odkaz naučíme správne čítať, podstatný podiel závislostí sa začne rozpúšťať a priestor na nové sa bude dramaticky zmenšovať.

Ak ste nestihli prvé stretnutie Závislosti na vzorcoch myslenia – Úvod (popis TU), ponúkame Vám možnosť si ho zakúpiť v podobe nahrávky TUNie je nutné absolvovať prvé stretnutie, ale odporúčame to kvôli hlbšiemu pochopeniu výkladu na ďalších stretnutiach.  

Výcvikom Vás bude sprevádzať zakladateľ kurzu – leri Veleslav Švec. Terapeut, ktorého vzdelávanie v tejto oblasti prebiehalo na ulici v „epicentre nákazy“. Bohaté znalosti nadobudol aj v spolupráci s centrom pre liečbu drogových závislostí a veľká skupina ľudí ho pozná tiež ako učiteľa duševnej rozvahy, ktorý pôsobí na Univerzite vedomého života ako vedúci výuky a člen správnej rady.

Organizačné informácie:

Termín: 20.6.2022 od 17:00 do 20:00

Kurz prebieha ONLINE na ZOOM-e. Link na pripojenie sa Vám bude zaslaný po prihlásení sa na kurz cez formulár nižšie a uhradení ceny kurzu.

Cena kurzu je 25€.

Pre obmedzenú kapacitu si rezervujte účasť čo najskôr.

Nasledujúce stretnutia

1.-3.7.2022Sústredenie “Tvorivá predstava” (víkend priamo v zázemí lektora)
Registrácia:
https://vedomaskola.sk/udalost/sustredenie-tvoriva-predstava-10220701/

Prihlasovací formulár:Go to Top